Mafia 3
Źródło: 2K Games

Czy doczekamy się premiery Mafii 4? 2K Games daje jasne sygnały

Krystian MowelKrystian Mowel
11 Maja 2020

Fani serii gier Mafia mogą z nadzieją patrzeć na najbliższe miesiące. Dwa lata po ostatnim wpisie na portalu Twitter, oficjalny profil gry znów publikuje informacje. Fani produkcji szybko połączyli fakty – 2K Games szykuje kolejną część kultowej gry.

Pomimo, iż posty na Twitterze nie muszą koniecznie oznaczać nadchodzącej premiery Mafii IV, to fani serii są prawie pewnie, że producent szykuje jakąś niespodziankę.

Mafia próbuje powstać z popiołów

Pomimo ogromnej popularności jaką zdobyła pierwsza część gry, jej kontynuacje były raczej sporym zawodem. Wysoko zawieszona poprzeczka stała się przekleństwem serii, która wraz z kolejnymi kontynuacjami nie była w stanie sprostać oczekiwaniom fanów. Dobitnym przykładem tego procesu była ostatnia część sagi, którą wyróżniał pośpiech i wiele błędnych decyzji deweloperskich. Mimo wszystko, ciężko powiedzieć że Mafia III było złą produkcją, gdyż przyciągnęła wielu entuzjastów całej serii.

Kontynuacja albo remake – co szykuje 2K Games?

Przywrócenie konta na Twitterze po tak długim czasie nieobecności może oznaczać nie tylko kolejną cześć popularnej Mafii, ale również remaster tych już powstałych. W sieci pojawia się sporo informacji, że to właśnie te epizody, które w największy stopniu okazały się być zawodem dla fanów serii mogą zostać odświeżone. Mimo wszystko wciąż brak konkretów, a publikowane tezy mogą być tylko i wyłącznie przypuszczeniami. Z całą pewnością będzie was informować, gdy tylko pojawią się konkretne informacje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Valorant przyciąga zawodowych graczy z innych gier. CS:GO i Fortnite zagrożone?
  2. Legendarni raperzy przejmują udziały polskiej spółki gamingowej
  3. Przecieki ze studia Blizzard: nadchodzi remaster Diablo 2! Kiedy ujrzy światło dzienne?
Następny artykuł