Techgame.pl
Mafia 3

2K Games

Czy doczekamy się premiery Mafii 4? 2K Games daje jasne sygnały

11 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Fani serii gier Mafia mogą z nadzieją patrzeć na najbliższe miesiące. Dwa lata po ostatnim wpisie na portalu Twitter, oficjalny profil gry znów publikuje informacje. Fani produkcji szybko połączyli fakty – 2K Games szykuje kolejną część kulto

Pomimo, iż posty na Twitterze nie muszą koniecznie oznaczać nadchodzącej premiery Mafii IV, to fani serii są prawie pewnie, że producent szykuje jakąś niespodziankę.

Mafia próbuje powstać z popiołów


Pomimo ogromnej popularności jaką zdobyła pierwsza część gry, jej kontynuacje były raczej sporym zawodem. Wysoko zawieszona poprzeczka stała się przekleństwem serii, która wraz z kolejnymi kontynuacjami nie była w stanie sprostać oczekiwaniom fanów. Dobitnym przykładem tego procesu była ostatnia część sagi, którą wyróżniał pośpiech i wiele błędnych decyzji deweloperskich. Mimo wszystko, ciężko powiedzieć że Mafia III było złą produkcją, gdyż przyciągnęła wielu entuzjastów całej serii.

Kontynuacja albo remake – co szykuje 2K Games?


Przywrócenie konta na Twitterze po tak długim czasie nieobecności może oznaczać nie tylko kolejną cześć popularnej Mafii, ale również remaster tych już powstałych. W sieci pojawia się sporo informacji, że to właśnie te epizody, które w największy stopniu okazały się być zawodem dla fanów serii mogą zostać odświeżone. Mimo wszystko wciąż brak konkretów, a publikowane tezy mogą być tylko i wyłącznie przypuszczeniami. Z całą pewnością będzie was informować, gdy tylko pojawią się konkretne informacje.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >