Techgame.pl
Valorant

materiały prasowe

Valorant przyciąga zawodowych graczy z innych gier. CS:GO i Fortnite zagrożone?

11 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Gra produkcji Riot Games ściąga na swoją stronę kolejnych profesjonalistów z innych gier. Tym razem spróbować swoich sił w Valorancie zamierza spróbować Corey – mistrz świata w Overwatch.

Taką informację przekazał Corey „Corey” Nigra za pomocą swojego konta na Twitterze. Jak sam przyznał, Valorant jest grą stworzoną idealnie dla niego.

Hybryda Counter-Strike Global Offensive i Overwatcha


Produkcja Riot Games jest połączeniem podstawowego FPS’a za którego możemy uznać CS:GO oraz Overwatcha, - grze, w której każdy bohater posiada swoje specjalne umiejętności. Twórcy obiecali jednak, że w samej rozgrywce najważniejsze będą umiejętności gracza, a nie aspekt losowy, który często psuje nawet najlepiej zapowiadające się gry. O tym, że Riot Games zna się na rzeczy nie trzeba nikomu udowadniać. Twórca „League of Legends” doskonale wie, jak stworzyć produkcję na lata.

Migracja z innych gier do Valoranta


Corey zdecydował się przenieść do nowej produkcji od Riot Games przez swoje zamiłowanie do Counter-Strike’a. Jak sam przyznał, już kiedyś miał ambicje aby grać w CS’a profesjonalnie. Mistrz świata w Overwatch pierwsze rozgrywki w Valorant ma już za sobą i radzi sobie w nim wybitnie. Jak dalej potoczy się jego kariera? Przekonamy się wkrótce. Valorant może okazać się wielkim konkurentem dla CS:GO, Fortnite’a czy Overwatcha. Już na pierwszy rzut oka wydaje się, że produkcja Riot Games bardzo przypomina zmodernizowany klasyk do Valve. Valorant może okazać się złotym środkiem pomiędzy CS’em a pozostałymi FPS-ami.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >