Epic Games Store
Źródło: Epic Games Store

Epic Games znów z prezentami. Przedstawia 7 darmowych gier

Krystian MowelKrystian Mowel
12 Czerwca 2020

Epic Games w ostatnim czasie stara się jak najbardziej zachęcić graczy do korzystania ze swoich usług, oferując wiele promocji i darmowych gier. Szczególnie szerokim echem obiła się sytuacja z GTA 5. Tym razem Epic Games przygotowało kolejne tytuły.

Epic Games udostępnia darmowe gry już od ponad roku, cały czas zaskakując nowymi tytułami.

ARK: Survival Evolved w Epic Games Store


Kilka tygodni temu pojawiła się lista darmowych gier, które zostaną udostępnione dla graczy. Przecieki się zgadzały, jednak gra Overcooked pojawiła się spoza listy, co poddało pod wątpliwość rzetelność źródła podającego powyższe przecieki. Pomimo, iż z tygodniowym opóźnieniem, to jednak pojawiła się gra ARK: Survival Evolved, która miała zostać udostępniona przez Overcooked. Lista z przeciekami nie miała żadnych dat, więc ciężko uznać ją za fałszywą.

Samurai Shodown za darmo w Epic Games Store


Oprócz ARK pojawiły się też inne produkcje. Należy wyróżnić całą serię wchodzącą w skłąd Samurai Shodown NeoGeo Collection, do której zalicza się aż sześć gier: Samurai Shodown 1, 2, 3, 4 Amakusa’s Revenge, 5 oraz 5 Special. Ponadto, poznaliśmy produkcje, które pojawią się w Epic Games Store w przyszłym tygodniu. Będą to The Pathway oraz The Escapists 2.

Następny artykuł