Spider-Man: Miles Morales
Źródło: Gram.pl

Spider-Man: Miles Morales nie kontynuacją, a remasterem na PlayStation 5

Krystian MowelKrystian Mowel
12 Czerwca 2020

Wczorajsza zapowiedź Spider-Man: Miles Morales narobiła ogromne nadzieje fanom Marvel’s Spider-Man. Sony szybko jednak rozdmuchało marzenia graczy i zaznaczyło, że Miles Morales to tylko remaster przygotowany na konsolę PlayStation 5.


Marvel’s Spider-Man odniósł ogromny sukces i przyciągnął rzesze fanów, szczególnie miłośników Marvela, którzy postać Człowieka Pająka znają przede wszystkim z komiksów.

Spider-Man: Miles Morales


Wczorajsza konferencja The Future of Gaming przyniosła wielkie zaskoczenie szczególnie dla fanów Marvela. Nikt nie spodziewał się, że Sony tak szybko stworzy kontynuację wydanego w 2018 roku Marvel’s Spider-Man. Simon Rutter, przedstawiciel SIE na Europę, poinformował, że zaprezentowany zwiastun przedstawia usprawnioną wersję poprzedniej gry, która została stworzona specjalnie na konsolę nowej generacji.

Dodatkowy wątek fabularny


Oprócz przystosowania gry pod konsolę nowej generacji, remaster będzie zawierał dodatkowy wątek fabularny, jakim będzie historia Milesa Moralesa. Postać czarnoskórego Spider-Mana jest doskonale znana z filmu animowanego Disneya - Spider-Man: Uniwersum, który pojawił się na ekranach kin w 2019 roku. Rozszerzona wersja powinna pojawić się na rynku jeszcze w tym roku.

Następny artykuł