Fallout 76
Źródło: strona producenta

Fallout 76 za darmo przez weekend - przetestuj zanim kupisz

Krystian MowelKrystian Mowel
14 Maja 2020

Już dzisiaj wieczorem gracze otrzymają kolejny prezent! Tym razem na platformach PC, Xbox One oraz PlayStation 4 będzie można pobrać grę Fallout 76 z dużą aktualizacją Wasteladers. Gra będzie dostępna do końca tego tygodnia całkowicie za darmo!

Jeśli dotychczas nie mieliście okazji sprawdzić gry Fallout 76, to jest ku temu doskonała okazja. Dzisiaj, od godziny 18:00 produkcja będzie dostępna w ramach darmowego weekendu.

Jak Fallout 76 wygląda po dwóch latach?

Premiera gry miała miejsce w 2018 roku i już od samego początku zbierała mieszane recenzje. W ciągu tego czasu doszło do wielu zmian i aktualizacji, wobec czego może to być dodatkowa motywacja dla osób, które jeszcze nigdy nie grały w Fallout. W ostatnim czasie gracze są niezwykle rozpieszczanie przed producentów gier. Dostępnym jest wiele świetnych promocji i gier do przetestowania za darmo. Prym w tej dziedzinie wiedzie abonament Xbox Game Pass, gdzie w ostatnim czasie pojawiły się takie tytuły jak Red Dead Redemption 2 czy DayZ.

Aktualizacja Wastelanders

Tuż po premierze Fallouta 76 gra stała się obiektem drwin i żartów. Wszystko przez wiele niedopracowanych szczegółów i rozczarowujące zawartości, po której gracze spodziewali się zdecydowanie więcej. Pomimo nieprzychylnych komentarzy producenci nie poddali się i stworzyli aktualizację Wastelanders, która całkowicie odmieniła ten tytuł. Patch wprowadził bardziej rozbudowaną fabułę i wiele nowych postaci, który dzięki swojej niezależności przyczyniły się do powrotu do wcześniejszych odsłon cyklu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Call of Duty walczy z cheaterami - obowiązkowa weryfikacja SMS
  2. Pierwszy zwiastun z gry F1 2020!
  3. NBA 2K20 od dzisiaj w zaskakujących cenach na Xbox i PS4 - mniej niż 20 zł!
  4. FIFA 20 za 15 zł miesięcznie dzięki EA Access
Następny artykuł