Crusader Kings III
Źródło: CDAction

Znamy datę premiery Crusader Kings III – trailer produkcji Paradox Interactive

Krystian MowelKrystian Mowel
15 Maja 2020

Gra Crusader Kings III została zapowiedziana już prawie pół roku temu, jednak dopiero teraz otrzymaliśmy informacje o dokładnej dacie premiery produkcji od Paradox Interactive. Całe ogłoszenie zostało okraszone nowym zwiastunem gry, która będzie dostępna na Steam już 1 września.

Przed nami kolejna podróż w głąb feudalnej Europy, którą odbędziemy wspólnie z bohaterami gry Crusader Kings III. Produkcja Paradox Interactive ma trafić do sklepów już 1 września.

Crusader Kings III to niespotykany klimat

Gra zapowiada się naprawdę świetnie i może zgromadzić sporą rzeszę graczy. Poprawiono przede wszystkim oprawę graficzną oraz fabułę gry, dzięki której nawet nowi gracze szybko zrozumieją o co w niej chodzi. Warto wspomnieć, że na Steamie aktualnie dostępna jest druga część tej serii całkowicie za darmo, co pozwala sprawdzić klimat i całą rozgrywkę, jaka towarzyszy Crusader Kings.

Crusader Kings III – data premiery I cena

Gry Crusader Kings III będzie dostępna na komputerach PC już od 1 września. Do tego czasu fani serii muszą zadowolić się samym delektowaniem się zwiastunami z gry, które w ostatnim czasie są wypuszczane dość cyklicznie. Ostatni z nich ujrzał światło dzienne wczoraj i przedstawiał trailer historii, która będzie nam towarzyszyć w tej części serii. Cena, jaką zapłacimy w dniu premiery za Crusader Kings III to 179,99 złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Paper Mario: The Origami King już wkrótce na Nintendo Switch
  2. Ghost of Tsushima - trailer japońskiego Wiedźmina
  3. Szef Epic Games: PS5 zostawi w tyle najlepsze komputery PC
  4. Nowa aktualizacja do CS:GO! Ucieszy graczy ze słabszym sprzętem
Następny artykuł