Ghost of Tsushima
Źródło: strona producenta

Ghost of Tsushima - trailer japońskiego Wiedźmina

Krystian MowelKrystian Mowel
15 Maja 2020

Sony wreszcie zdecydowało się uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentowało jedną z najbardziej ekscytujących gier tego roku – Ghost of Tsushima. Zapowiedź trwa aż 18 minut i pokazuje gameplay w całej swojej krasie. Czy tytuł ten zyska chociaż połowę popularności, którą cieszy się nasz rodzimy Wiedźmin?


Zapowiedź przedstawia gameplay gry, jednocześnie prezentując całą oprawę graficzną i specyficzny klimat, które znajdziemy w Ghost of Tsushima.

Jak będzie wyglądało Ghost of Tsushima?

Twórcy gry zabierają nas do feudalnej Japonii, której klimat jest całkowicie niepodrabialny i niespotykany w żadnym innym zakątku świata. W Ghost of Tsushima będziemy mieli do czynienia z otwartym światem, który możemy pokonywać pieszo lub konno. Już na poprzednich trailerach mogliśmy podziwiać niesamowitą szatę graficzną, która towarzyszy temu tytułowi. To jednak nie wszystko, co zaoferuje nam ta produkcja – wyraźnie widać, iż znajdziemy w niej mnóstwo walki, świetnej fabuły i wielu zadań pobocznych.

Ghost of Tsushima – rozwój bohatera

Oprócz standardowych elementów rozgrywki w tego typu grach, jednym z najważniejszych aspektów jest rozwój głównego bohatera. Zdobywanie osiągnięć i ulepszeń sprawia, iż z jeszcze większą chęcią sięgamy po dany tytuł. Twórcy obiecują, iż w Ghost of Tsushima znajdziemy wiele misji pobocznych, które pozwolą ulepszyć skille naszego „japońskiego wiedźmina”. Sprawi to, że gra będzie nadawała się nawet do ponownego przejścia, gdyż wciąż będą czekały na nas ukryte zdania i questy.

Następny artykuł