Techgame.pl
Ghost of Tsushima

strona producenta

Ghost of Tsushima - trailer japońskiego Wiedźmina

15 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Sony wreszcie zdecydowało się uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentowało jedną z najbardziej ekscytujących gier tego roku – Ghost of Tsushima. Zapowiedź trwa aż 18 minut i pokazuje gameplay w całej swojej krasie. Czy tytuł ten zyska chociaż połowę pop

 Zapowiedź przedstawia gameplay gry, jednocześnie prezentując całą oprawę graficzną i specyficzny klimat, które znajdziemy w Ghost of Tsushima.

Jak będzie wyglądało Ghost of Tsushima?


Twórcy gry zabierają nas do feudalnej Japonii, której klimat jest całkowicie niepodrabialny i niespotykany w żadnym innym zakątku świata. W Ghost of Tsushima będziemy mieli do czynienia z otwartym światem, który możemy pokonywać pieszo lub konno. Już na poprzednich trailerach mogliśmy podziwiać niesamowitą szatę graficzną, która towarzyszy temu tytułowi. To jednak nie wszystko, co zaoferuje nam ta produkcja – wyraźnie widać, iż znajdziemy w niej mnóstwo walki, świetnej fabuły i wielu zadań pobocznych.

Ghost of Tsushima – rozwój bohatera


Oprócz standardowych elementów rozgrywki w tego typu grach, jednym z najważniejszych aspektów jest rozwój głównego bohatera. Zdobywanie osiągnięć i ulepszeń sprawia, iż z jeszcze większą chęcią sięgamy po dany tytuł. Twórcy obiecują, iż w Ghost of Tsushima znajdziemy wiele misji pobocznych, które pozwolą ulepszyć skille naszego „japońskiego wiedźmina”. Sprawi to, że gra będzie nadawała się nawet do ponownego przejścia, gdyż wciąż będą czekały na nas ukryte zdania i questy.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >