Paper Mario
Źródło: Twitter

Paper Mario: The Origami King już wkrótce na Nintendo Switch

Krystian MowelKrystian Mowel
15 Maja 2020

Podczas gdy wszystkim wskazywało na to, że Nintendo dokona wielkiej prezentacji gry Paper Mario: The Origami King, otrzymaliśmy tylko przedsmak tego, na co graczom Switcha przyjdzie jeszcze chwilę poczekać. Chwilowo trzeba zadowolić się tylko zwiastunem gry, który prezentuje się świetnie!

Nintendo zrezygnowało z wielkiej prezentacji gry Paper Mario: The Origami King podczas kolejnej edycji Nintendo Direct.

Paper Mario: The Origami King specjalnie na Switch

Producenci gry postanowili dopasować rozgrywkę I mechanikę produkcji, aby jak najlepiej wpasowała się na Nintendo Switch. Pozwoli to w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje przenośna konsola oraz cieszyć się zupełnie innym, wcześniej niespotykanym wymiarem gry w Mario. Fani tego urządzenia z całą pewnością nie będą zawiedzeni klasykiem, który towarzyszy scenie gamingowej już od blisko czterech dekad.

Paper Mario: The Origami King – fabuła

Nowa odsłona popularnego hydraulika przedstawia zupełnie nową historię, w której to Mario, Luigi i Księżniczka Peach udają się na festiwal origami w Mushroom Kingdom. Niestety, bohaterowie nie zaznają w tym miejscu spokoju, muszą natomiast zmierzyć się z przebiegłym królem Ollym, który przygotowuje przebiegły spisek, który ma zagrozić Mario. Nowy tytuł z całą pewnością dostarczy mnóstwo rozrywki najmłodszym graczom, ale również tym starszym, którzy z sentymentu do sympatycznego hydraulika znów zagłębią się w jego świecie. Premiera gry zapowiedziana jest na 17 lipca.

Następny artykuł