Counter-Strike 1.6
Źródło: Boop.pl

Counter-Strike 1.6 dostępny w przeglądarce. Legendarny tytuł od Valve za darmo

Krystian MowelKrystian Mowel
16 Czerwca 2020

Gracie w Counter-Strike: Global Offensive, a nigdy nie próbowaliście swoich sił w Counter-Strike 1.6? Teraz jest ku temu doskonała okazja, gdyż gra dostępna jest za pomocą przeglądarka. CS 1.6 to kultowa gra, która podbiła serca milionów miłośników FPS-ów.

Czasy się zmieniają, teraz nie potrzeba już mocnej maszyny, aby połączyć się ze znajomymi i wspólnie szturmować „długą” na mapie „de_dust2”.

Counter-Strike 1.6 w przeglądarce

Kiedyś przepełnione kafejki internetowe były spowodowane głównie tą produkcją. Młodzi gracze spotykali się w nich, aby wspólnie uczestniczyć w pojedynkach terrorystów z antyterrorystami. Czasy się zmieniają i teraz nie potrzebujemy nawet mocnego komputera, aby zagrać w kultowego CS-a 1.6 – wystarczy przeglądarka internetowa. Taki projekt przygotowała społeczność CS-ONLINE.CLUB, która wykorzystała współczesną technologię i przeniosła grę na przeglądarkę internetową.

Jak włączyć Counter Strike 1.6 w przeglądarce?

· Wystarczy wejść na stronę
· Wybrać kraj i pozostałe opcje
· Zapisać ustawienia
· Odświeżyć serwery
· Kliknąć „connect”

Po chwili możemy cieszyć się kultową grą od Valve w przeglądarce internetowej. Otwiera to mnóstwo możliwości, szczególnie dla osób, których sprzęt nie jest przeznaczony do gamingu. Aplikacja pozwala na wybór podstawowych map, takich jak: de_dust, de_dust2, cs_assault i cs_italy. Pokazuje to, jak wiele czasu upłynęło od momentu premiery CS 1.6.

Następny artykuł