EA Access, Origin Access
Źródło: EA.com

Electronic Arts ogłasza spore promocje na EA Access i Origin Access

Krystian MowelKrystian Mowel
16 Czerwca 2020

Rynek abonamentów z grami stale się rozwija. Na prowadzenie zdecydowanie wysunął się Xbox Game Pass, więc konkurencja stara się nadgonić Microsoft. Electronic Arts postanowiło zaproponować ogromne promocje na swoje dwie usługi – EA Access i Origin Access.

Electronic Arts stara się lekko przypomnieć o sobie tuż przed organizowaną przez firme konferencją. Użytkownicy otrzymują bardzo korzystne promocje

EA Access i Origin Access za grosze


Do 29 czerwca możemy wykupić dostęp na pierwszy miesiąc do Origin Access Basic za jedyne 4 zł, natomiast do EA Access (tyczy się to Xboxa i PS4) za 5 zł. Jest to idealny moment, aby przetestować powyższą usługę. Warto zaznaczyć, iż regularna cena abonamentów nie jest o wiele większa, gdyż Electronic Arts życzy sobie za nie 15 zł miesięcznie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie czują potrzeby posiadania gier na własność.

Lista gier dostępna w ramach abonamentów


Electronic Arts stara się ciągle rozwijać swoją ofertę abonamentową, jednak ma wciąż wiele do nadrobienia na tle Microsoftu. Oto niektóre z produkcji dostępnych za sprawą wyżej wymienionych abonamentów:

· Anthem
· Battlefield
· Burnout Paradise Remastered
· Dead Space 1-3
· Dragon Age
· FIFA 20
· Mass Effect
· Mirror’s Edge
· Need for Speed Heat
· The Sims 4
· Star Wars Battlefront
· Titanfall 1-2
· Unravel 1-2
· A Way Out

Następny artykuł