Fortnite
Źródło: YouTube.com

Epic Games oficjalnie zapowiada Fortnite: Chapter 2!

Krystian MowelKrystian Mowel
17 Czerwca 2020

Epic Games oficjalnie zapowiedziało nowy sezon w Fortnite, publikując zapowiedź przygotowanych atrakcji. Studio wykonało również drugi trailer, w którym możemy przyjrzeć się gameplayowi w nowym karnecie bojowym. Czeka na nas mnóstwo nowości!

Fortnite jak zawsze nie zawodzi. Nowy sezon przyniesie wiele nowości, które wpłyną na urozmaicenie rozgrywki.

Fortnite: Chapter 2 Season 3


Zapowiedziany nowy sezon będzie trzecim w Fortnite: Chapter 2. Epic Games oficjalnie ogłosiło start nowego okresu gry dwoma niezwykle ciekawymi trailerami. Wśród nowości znajdziemy przede wszystkim całkowicie zmienioną mapę, którą dotknęła ogromna powódź. Taki zabieg sprawił, iż pojawiło się mnóstwo nowych lokacji i kryjówek, które mogą zostać wykorzystywane przez graczy.

Aquaman główną postacią nowego sezonu


Drugi z przygotowanych materiałów omawia karnet bojowy nowego sezonu. Główną postacią ma zostać komiksowy superbohater – Aquaman, który idealnie wpasowuje się w wodny motyw trzeciego sezonu. Twórcy gry dodali do rozgrywki wiele nowych możliwości. Jedną z nich jest możliwość poruszania się dzięki rekinom. Jak gracze odnajdą się w całkowicie nowym świecie Fortnite? Czy wodny motyw okaże się strzałem w dziesiątkę? Przekonamy się wkrótce.

Następny artykuł