Techgame.pl
Steam Summer Game Festival

Eurogamer

Niesamowite promocje na Steamie! 900 gier do sprawdzenia

17 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Właśnie wystartował Steam Summer Game Festival, podczas którego platforma udostępni 900 wersji demonstracyjnych przeróżnych gier. Musicie się jednak śpieszyć, gdyż event potrwa tylko do 22 czerwca. Nie brakuje klasycznych tytułów, jak

Letni festiwal gier na Steamie to to, na co gracze na całym świecie czekali z utęsknieniem. Czasu niestety jest zbyt mało, aby sprawdzić wszystkie produkcje.

900 gier do wypróbowania na Steamie


Na platformie Steam ruszył letni festiwal gier, który jest trzecim eventem z tej serii w historii. W ramach wyjątkowej promocji gracze mają możliwość sprawdzenia ponad 900 gier z 65 różnych krajów. Takie liczby robią wrażenie! Niestety, promocja potrwa tylko do 22 czerwca, więc należy śpieszyć się z testowaniem. To idealny moment, żeby sprawdzić, która gra może przyciągnąć nas na dłuższy okres.

Najlepsze gry podczas Steam Summer Game Festival


Lista gier, które zostały udostępnione przez Steama jest tak długo, że ciężko znaleźć w niej najciekawsze produkcje. Wszystko oczywiście zależy od indywidualnych upodobań, jednak my ze swojej strony możemy polecić wam kilka produkcji. Z całą pewnością warto zainteresować się świeżą produkcją Desperados III, Grounded oraz Iron Harvest. Oprócz tego warte zainteresowania są GloriaVictic Siege, Danger Scavenger, Backbone czy też Rustler. Festiwal to nie tylko demówki gier. Valve zaplanowało sporo wydarzeń, podczas których będziemy mogli obejrzeć twórców gier toczących rozgrywkę we własnych dziełach.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >