Steam Summer Game Festival
Źródło: Eurogamer

Niesamowite promocje na Steamie! 900 gier do sprawdzenia

Krystian MowelKrystian Mowel
17 Czerwca 2020

Właśnie wystartował Steam Summer Game Festival, podczas którego platforma udostępni 900 wersji demonstracyjnych przeróżnych gier. Musicie się jednak śpieszyć, gdyż event potrwa tylko do 22 czerwca. Nie brakuje klasycznych tytułów, jak i najnowszych premier.

Letni festiwal gier na Steamie to to, na co gracze na całym świecie czekali z utęsknieniem. Czasu niestety jest zbyt mało, aby sprawdzić wszystkie produkcje.

900 gier do wypróbowania na Steamie

Na platformie Steam ruszył letni festiwal gier, który jest trzecim eventem z tej serii w historii. W ramach wyjątkowej promocji gracze mają możliwość sprawdzenia ponad 900 gier z 65 różnych krajów. Takie liczby robią wrażenie! Niestety, promocja potrwa tylko do 22 czerwca, więc należy śpieszyć się z testowaniem. To idealny moment, żeby sprawdzić, która gra może przyciągnąć nas na dłuższy okres.

Najlepsze gry podczas Steam Summer Game Festival

Lista gier, które zostały udostępnione przez Steama jest tak długo, że ciężko znaleźć w niej najciekawsze produkcje. Wszystko oczywiście zależy od indywidualnych upodobań, jednak my ze swojej strony możemy polecić wam kilka produkcji. Z całą pewnością warto zainteresować się świeżą produkcją Desperados III, Grounded oraz Iron Harvest. Oprócz tego warte zainteresowania są GloriaVictic Siege, Danger Scavenger, Backbone czy też Rustler. Festiwal to nie tylko demówki gier. Valve zaplanowało sporo wydarzeń, podczas których będziemy mogli obejrzeć twórców gier toczących rozgrywkę we własnych dziełach.

Następny artykuł