Assassin's Creed: Origins
Źródło: Testergier.pl

Assassin’s Creed: Origins za darmo przez weekend! Ubisoft udostępnia grę

Krystian MowelKrystian Mowel
18 Czerwca 2020

Przed nami kolejny weekend z cyklu darmowych z Ubisoftem. Tym razem gracze będą mogli przetestować za darmo grę Assassin’s Creed: Origins, która już trafiła na platformę studia. Akcja promocyjna skierowana jest do posiadaczy komputerów PC.

Wcześniej francuski producent umożliwił rozgrywkę w Rainbow Six: Siege oraz The Division. Teraz przyszedł czas na jedną z najnowszych gier z serii AC.

Assassin’s Creed: Origins za darmo

Ubisoft stara się ciągle poszerzać swoją ofertę o różne promocje i darmowe okresy z grami. Dzieje się tak już od kilk weekendów, kiedy to francuska firma użycza graczom różnego rodzaju produkcje.Tym razem przyszedł czas na prawdziwy hit – Assassin’s Creed: Origins, który dopiero co pojawił się na półkach sklepowych. Ubisoft zdaje sobie sprawę, iż konkurencja nie śpi i musi czymś zachęcić środowisko gamingowe do zainteresowania ich produkcjami.

Pobierz już dzisiaj, zagraj od jutra

Pobieranie niezbędnych elementów gry można rozpocząć już dzisiaj, jednak gra zostanie uruchomiona dopiero od piątku od godziny 15:00. Promocja zakończy się natomiast w niedzielę o godzinie 21:00. Aby móc pobrać Assassin’s Creed: Origins należy zalogować się na swoje konto na Uplay i znaleźć w menu wyżej wspomnianą produkcję. Ponadto, Ubisoft przygotował specjalną promocję na Origins, które możemy zakupić na własność już za jedyne 49,98 złotych.

Następny artykuł