FIFA 21
Źródło: EA.com

FIFA 21 – pierwszy zwiastun. Electronic Arts podaje datę premiery

Krystian MowelKrystian Mowel
19 Czerwca 2020

Dzisiejszej nocy miał miejsce event, który z całą pewnością zaciekawił wielu fanów piłki nożnej. EA Play Live to coroczna konferencja organizowana przez Electronic Arts, podczas której otrzymujemy pierwszy trailer najpopularniejszego symulatora piłkarskiego. Pomimo niezwykle podgrzanej atmosfery EA Sports zawiodło graczy.

Na ten event czekaliśmy wszyscy z niecierpliwością, gdyż oprócz FIFA 21, EA miało pokazać zapowiedzi innych gier – Madden NFL 21, UFC 4 czy Need For Speed.

FIFA 21 – pierwszy zwiastun

Jest to jeden z najdziwniejszych trailerów, jaki EA Sports kiedykolwiek udostępniło. W zapowiedzi nie dowiadujemy się praktycznie nic – nie przedstawia on fragmentów z gry ani zmian, jakie mają zostać wprowadzone w tegorocznej edycji. Co więcej, trailer jest połączony z Madden NFL 21, a więc przez pół jego trwania nie jesteśmy pewni, o której grze w tym momencie mowa. Na prawdziwy zwiastun będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

FIFA 21 – data premiery

Można śmiało powiedzieć, że jedyna ciekawa informacja dotycząca FIFY, która pojawiła się na wczorajszym evencie EA Play Live to data premiery produkcji. Najpopularniejszy piłkarski symulator wideo trafi do nas dopiero 9 października, czyli znacznie później niż zazwyczaj. Ma to z pewnością związek z epidemią koronawirusa. Produkcja oczywiście trafi na konsole nowej generacji, ale posiadacze starszych wersji również nie będą mogli być zawiedzeni. Gra, tak jak co roku dostępna będzie w trzech wersjach – standardowej, mistrzowskiej i ultimate, a wyjściowa cena wyniesie 299 zł.

Następny artykuł