Techgame.pl
FIFA 21

EA.com

FIFA 21 – pierwszy zwiastun. Electronic Arts podaje datę premiery

19 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Dzisiejszej nocy miał miejsce event, który z całą pewnością zaciekawił wielu fanów piłki nożnej. EA Play Live to coroczna konferencja organizowana przez Electronic Arts, podczas której otrzymujemy pierwszy trailer najpopularniejszego

Na ten event czekaliśmy wszyscy z niecierpliwością, gdyż oprócz FIFA 21, EA miało pokazać zapowiedzi innych gier – Madden NFL 21, UFC 4 czy Need For Speed.

FIFA 21 – pierwszy zwiastun

Jest to jeden z najdziwniejszych trailerów, jaki EA Sports kiedykolwiek udostępniło. W zapowiedzi nie dowiadujemy się praktycznie nic – nie przedstawia on fragmentów z gry ani zmian, jakie mają zostać wprowadzone w tegorocznej edycji. Co więcej, trailer jest połączony z Madden NFL 21, a więc przez pół jego trwania nie jesteśmy pewni, o której grze w tym momencie mowa. Na prawdziwy zwiastun będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

FIFA 21 – data premiery

Można śmiało powiedzieć, że jedyna ciekawa informacja dotycząca FIFY, która pojawiła się na wczorajszym evencie EA Play Live to data premiery produkcji. Najpopularniejszy piłkarski symulator wideo trafi do nas dopiero 9 października, czyli znacznie później niż zazwyczaj. Ma to z pewnością związek z epidemią koronawirusa. Produkcja oczywiście trafi na konsole nowej generacji, ale posiadacze starszych wersji również nie będą mogli być zawiedzeni. Gra, tak jak co roku dostępna będzie w trzech wersjach – standardowej, mistrzowskiej i ultimate, a wyjściowa cena wyniesie 299 zł.

Krystian MowelAutor

Doświadczony copywriter i dziennikarz na wielu mniejszych portalach internetowych. Fanatyk angielskiej piłki, koszykówki zza oceanu i jazdy na rowerze fixed bike. Zarażony grą na konsolach – szczególnie seriami Fify i NBA2K. Miłośnik dobrego gotowania i podróżowania.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Podobne artykuły

Among us

Gry

Gamingowe Newsy - Nowy tryb w Fornite, Call of Duty Vanguard, Patch 1.9 dla Cyberpunk 2077

Czytaj więcej >
World of Warcraft

Gry

Czy obserwujemy śmierć gatunku MMORGP? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
GTA San Andreas

Gry

Nadchodzą remastery GTA. Czy rzeczywiście ich potrzebujemy?

Czytaj więcej >
Diablo II: Resurrected

Gry

Rusza beta do Diablo II: Resurrected. Czy to Ostatnia deska ratunku dla Blizzard?

Czytaj więcej >
Humankind

Gry

Czy Humankind podbije serca graczy? Tytuł pojawi się w Xbox Game Pass

Czytaj więcej >
Curse of the Dead Gods

Gry

Najlepsze gry niezależne w abonamencie Xbox Game Pass

Czytaj więcej >