Techgame.pl
GTA 5

PurePC.com

GTA Online przeżywa atak cheaterów po udostępnieniu gry przez Epic Games

20 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Od kiedy GTA V zostało udostępnione za darmo na Epic Games Store w trybie online pojawiła się cała masa cheaterów. Wpływa to w negatywny sposób na stałych graczy GTA Online, dla których decyzja o rozdawnictwie gry przyniosła nieprzyje

GTA 5 to już kultowa gra, która przyciąga miliony graczy przed ekrany komputerów i konsole wideo. Szacuje się, że od premiery gra sprzedała się w 120 milionach egzemplarzy.

Co piąty gracz oszukuje


Grand Theft Auto V pojawiło się w sklepie Epic Games Store 21 maja całkowicie za darmo. Początkowo wszyscy uważali, że to świetna decyzja, która zapewni rozrywkę wielu nowym graczom. Jak się później okazało, rozdawnictwo gry spowodowało nagły atak cheaterów, którzy uprzykrzają rozgrywkę stałym bywalcom trybu GTA Online. Skarżą się szczególnie użytkownicy Reddita, którzy przesyłają nagrania z gry wyraźnie pokazujące, jak nieuczciwi gracze wykorzystują dostępny kody do gry.

Gracze pytają: czy GTA Online wróci do normalności?


W tym momencie zabawa w trybie multiplayer jest tak utrudniona, że gracze z większym doświadczeniem zastanawiają się, czy sytuacja się poprawi i wróci do stanu sprzed wprowadzenia darmowej wersji dla każdego. Zarzucają deweloperom, że ci nie potrafią poradzić sobie z poskromieniem oszustów i nic nie robią w tym kierunku, aby poprawić samą rozgrywkę. Wydaje się, że na jakiekolwiek ruchy ze strony Rockstar należy poczekać do zakończenia rozdawania gry, co nastąpi w najbliższy czwartek.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >