Techgame.pl > Gry > GTA Online przeżywa atak cheaterów po udostępnieniu gry przez Epic Games
Krystian Mowel
Krystian Mowel 19.03.2022 05:27

GTA Online przeżywa atak cheaterów po udostępnieniu gry przez Epic Games

GTA 5
PurePC.com

GTA 5 to już kultowa gra, która przyciąga miliony graczy przed ekrany komputerów i konsole wideo. Szacuje się, że od premiery gra sprzedała się w 120 milionach egzemplarzy.

Co piąty gracz oszukuje


Grand Theft Auto V pojawiło się w sklepie Epic Games Store 21 maja całkowicie za darmo. Początkowo wszyscy uważali, że to świetna decyzja, która zapewni rozrywkę wielu nowym graczom. Jak się później okazało, rozdawnictwo gry spowodowało nagły atak cheaterów, którzy uprzykrzają rozgrywkę stałym bywalcom trybu GTA Online. Skarżą się szczególnie użytkownicy Reddita, którzy przesyłają nagrania z gry wyraźnie pokazujące, jak nieuczciwi gracze wykorzystują dostępny kody do gry.

Gracze pytają: czy GTA Online wróci do normalności?


W tym momencie zabawa w trybie multiplayer jest tak utrudniona, że gracze z większym doświadczeniem zastanawiają się, czy sytuacja się poprawi i wróci do stanu sprzed wprowadzenia darmowej wersji dla każdego. Zarzucają deweloperom, że ci nie potrafią poradzić sobie z poskromieniem oszustów i nic nie robią w tym kierunku, aby poprawić samą rozgrywkę. Wydaje się, że na jakiekolwiek ruchy ze strony Rockstar należy poczekać do zakończenia rozdawania gry, co nastąpi w najbliższy czwartek.

Powiązane