Xbox Game Pass
Źródło: Microsoft.com

Nowe gry na Xbox Game Pass! Alan Wake, Cities: Skylines i Minecraft Dungeons

Krystian MowelKrystian Mowel
22 Maja 2020

Microsoft coraz śmielej działa w celu zwiększenia ilości abonentów Xbox Game Pass. Co tydzień dowiadujemy się o nowych produkcjach, które trafiają do już i tak szerokiej puli gier. Tym razem dostajemy solidne gry i jedną długo wyczekiwaną premierę.

Microsoft kusi swoim Xbox Game Passem szczególnie nowych klientów, dla których pierwszy miesiąc kosztuje zaledwie cztery złote.

Xbox Game Pass – nowy gry na konsole Xbox One

Już od wczoraj istnieje możliwość korzystania z takich gier jak Alan Wake czy Cities: Skylines, które dostępne są dla wszystkich posiadaczy Xbox Game Pass. Trochę dłużej przyjdzie nam poczekać na wyczekiwaną nowość, Minecraft Dungeons, która zadebiutuje w Dzień Matki, 26 maja. Ponadto, Microsoft przypomina, iż od 19 maja możemy bawić się ze znajomymi w Golf with Your Friends. Abonament opuszczą natomiast: #IDARB, Brothers: A Tale of Two Sons, Hydro Thunder Hurricane, King of Fighters ’98 Ultimate oraz Old man’s Journey.

Xbox Game Pass – gry na PC

Oferta w przypadku komputerów osobistych wygląda bardzo podobnie do tej z Xboxa One. Również otrzymamy te same produkcje, jednakże do listy możemy pisać Plebby Quest: The Crusades. Gra zadebiutowała na rynku dopiero 9 kwietnia, więc śmiało można powiedzieć, iż jest nowością. Niestety, witając nowe produkcje trzeba liczyć się z pożegnaniem tych starych. Z oferty na PC znikną: Brother: A Tale of Two Sons, Hydro Thunder Hurricane, Old man’s Journey, Opus Magnum oraz Stealth Inc 2.

Następny artykuł