Valorant
Źródło: Twitter

Valorant oficjalnie zadebiutuje już wkrótce. Riot Games szykuje sporo nowości

Krystian MowelKrystian Mowel
22 Maja 2020

Gra od Riot Games miała oficjalnie trafić do graczy w wakacje, jednak wszystko wskazuje na to, że Valorant zostanie udostępniony jeszcze pod koniec kalendarzowej wiosny. Debiut produkcji wiąże się z nowymi dodatkami, które urozmaicą grę – nowa postać i tryb rozgrywki.

Twórcy League of Legends stworzyli kolejną produkcję, która na lata może zagościć na naszych komputerach. Valorant to nowa fala FPS, która pragnie podbić rynek strzelanek.

Valorant wreszcie na stabilnej wersji gry

Valorant, mimo że zrzesza już ogromne ilości graczy, wciąż nie miał swojej oficjalnej premiery. Gamerzy dotychczas grają za pomocą wersji beta, jednak ma się to zmienić już wkrótce. Riot Games zapowiada, iż oficjalny debiut produkcji może mieć miejsce jeszcze 2 czerwca. Wraz z oficjalną dystrybucją, do Valoranta mają trafić dodatkowe elementy – nowa grywalna postać i całkowicie inny tryb rozgrywki. Ma to zachęcić graczy do przejścia z wersji beta na pełną.

Ogromny potencjał Valoranta

Produkcja Riot Games ma wieki potencjał do tego, aby zagrozić najpopularniejszym tytułom gier FPS dostępnych na rynku. Jest idealną symbiozą pomiędzy Counter-Strikem Global Offensive oraz Overwatchem. Gracze na całym świecie już nie mogą doczekać się oficjalnej premiery gry, co z pewnością potwierdzą jej popularność. Wciąż jednak trwają prace nad serwerami oraz odpowiednim zabezpieczeniem przed cheaterami, którzy są w stanie zepsuć nawet najlepiej zapowiadającą się produkcję.

Następny artykuł