FIFA 21
Źródło: Konsolowe.info

FIFA 21 na Nintendo Switch dalej w okrojone wersji Legacy Edition

Krystian MowelKrystian Mowel
22 Czerwca 2020

EA Sports w kolejnej edycji FIFY 21 znów zaniedba konsole przenośne. Szczególnie ucierpią posiadacze Nintendo Switch, którzy liczyli na właściwą wersję najlepszego symulatora piłkarskiego. Niestety, aby równać się z posiadaczami konsol stacjonarnych muszą jeszcze trochę poczekać.

To kolejna sytuacja, kiedy gra trafiająca na konsolę Nintendo Switch jest wybrakowana i nie posiada tych samych udogodnień.

FIFA 21 na Nintendo Switch to tylko aktualizacja


Wersja na konsole Nintendo Switch to LEgacy Edition, czyli taka która nie wprowadza większych zmian do samej rozgrywki. Zabraknie przede wszystkim nowych trybów gry, które mają pojawić się na stacjonarnych konsolach. Posiadacze Switch otrzymają za to aktualizację składów, piłkarzy i strojów. Ponadto, zmienione ma zostać menu w grze, jednak wciąż jest to ogromny zawód dla wielu graczy.

FIFA 21 z premierą w październiku


Z uwagi na obecną sytuację na całym świecie, EA Sports było zmuszone lekko przesunąć premierę swojej gry. Dotychczas FIFA trafiała do graczy na początku września, tym razem będziemy musieli poczekać aż do października. Fani piłkarskiego symulatora z niecierpliwością czekają na kolejny sezon zmagań sportowych. Mają jednak pewne obawy co do tego, czy EA Sports będzie w stanie zapewnić zmiany, które są konieczne w serii gier FIFA. O tym przekonamy się dopiero w październiku, gdy trafi w ręce miłośników piłki.

Następny artykuł