Techgame.pl
Valorant

Boop.pl

Gracze Valoranta wracają do Fortnite – powodem zbyt szybka rozgrywka

22 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Gracze, którzy w ostatnim czasie porzucili swoje ulubione gry na rzecz Valoranta powoli zaczynają wracać do pierwotnych produkcji. Sprawia nie dotyczy oczywiście wszystkich graczy, ale część z nich ma problem ze zbyt dużą różnicą w dynamice

Proces ten jest zauważalny w przypadku graczy Fortnite, którzy po krótkiej przygodzie z produkcją Riot Games, wracają do gry w trybie Battle Royale.

Valorant za szybki dla graczy


Oficjalna premiera Valoranta miała miejsce kilka dni temu, wcześniej produkcja Riot Games była dostępna tylko dla wybranych graczy, którzy uzyskali dostęp do wersji testowej gry.  Nowy FPS szybko zyskał popularność i przyciągnął dużo nowych entuzjastów. Debiut Valoranta spowodował przejście wielu graczy ze swoich macierzystych gier, również na scenie esportowej. Mimo wielkiego sukcesu, wiele osób postanawia powrócić do poprzednich tytułów ze względu na dynamikę rozgrywki.

Riot Games coraz popularniejszy

O problemach z dynamiką gry dyskutowali profesjonalni gracze esportowi podczas programu „The Courage&Nadeshot Show”. Zauważyli oni, że produkcja Riot Games wymaga znacznie więcej refleksu i przewidywania ruchów rywala, gdyż za każdym rogiem może czyhać przeciwnik. Zwrócili również uwagę na to, że pomimo początkowych trudności, po pewnym czasie rozgrywka sprawia wielką frajdę, a przestawienie się z dynamiki innych gier nie zajmuje zbyt wiele czasu. Valorant ciągle rośnie w siłę i przyciąga większą liczbę graczy. Szczególnie widać to po społeczności CS:GO, która najchętniej zmienia swoje preferencje na produkcję Riot Games.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >