Techgame.pl
Pokemon GO

Pokemon GO HUB

Pokémon Go skorzysta z funkcji najlepszych smartfonów i wprowadza nowości

27 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Twórcy Pokemon Go postanowili skorzystać z niesamowitych możliwości najnowszych smartfonów i wprowadzają zmiany w rozgrywce. Reality Blending i Pokestop Scanning już wkrótce pojawią się na smartfonach takich jak Samsung Galaxy S9, iPh

Twórcy twierdzą, że aktualnie możliwości urządzeń znacznie przewyższają smartfony, które były dostępne podczas premiery gry. Ma to urozmaicić rozgrywkę i jeszcze bardziej połączyć wirtualny świat z tym prawdziwym.

Reality Blending w Pokemon Go


Reality Blending to funkcja dostępna w GO Snapshots, która umożliwia Pokemonom wchodzenie za obiekty w otoczeniu użytkownika. Uatrakcyjni to zabawę i sprawi, że gracze będą musieli się jeszcze bardziej postarać, aby zdobyć wymarzonego stworka. Ta nowatorska funkcja AR początkowo trafi tylko na urządzenia Android – Samsunga Galaxy S9 oraz Google Pixel 3. Z biegiem czasu ma pojawić się również na pozostałych urządzeniach.

Pokestop Scanning w Pokemon Go


Ta funkcja będzie dostępna tylko dla graczy, którzy znajdują się na 40 lub wyższym levelu. Jej wykorzystanie ułatwi oznaczanie PokeStopów i Gymów, co wpłynie na jeszcze lepsze oznaczenie mapy świata w grze. Trener, który skorzysta z tej funkcji, będzie poproszony o nagranie danego miejsca z różnych stron i udostępnienie go za pomocą jednego kliknięcia. Wszystko oczywiście anonimowo i z zachowaniem prywatności gracza. Tak jak w przypadku Reality Blending, ta funkcja również ma wpłynąć na poprawę mapy, jednak w tym wypadku w formacie 3D, co później zostanie wykorzystane w Reality Blending.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >