Counter-Strike: Global Offensive
Źródło: playtest.com

Aktualizacja w CS:GO - zmiany w granatach

Krystian MowelKrystian Mowel
28 Maja 2020

Ostatnia aktualizacja gry Counter-Strike: Global Offensive miała miejsce dwa tygodnie temu. Wielu internautów twierdziło, iż kolejny update może wprowadzić silnik Source2. Na to trzeba jeszcze trochę poczekać, jednak Valve nie zapomina o graczach.

Wczoraj w nocy pojawiła się nowa aktualizacja do gry, która zmienia kilka mechanizmów i poprawia błędy.

Zmiany w rozgrywce

Wspomniana aktualizacja wprowadza przede wszystkim zmiany w granatach i renderowaniu tekstur. Gracze, którzy zostaną zablokowani przez błędy w logice gry nie dostają obrażeń. Wprowadzono zmiany w killfeedzie, który pokazuje teraz gdy któryś z graczy zginie od wybuchu C4. Ponadto, poprawiono bug, w którym gracze zostawali zablokowani na lecących granatach.

Zmiany w renderowaniu i interfejsie

Valve dodało też kilka zmian wizualnych, na przykład zmianę tła w menu głównym i możliwość dowolnego wyboru zdjęcia w tle. Rozdzielono też lokalizacyjne tokeny interfejsu dla łat i naklejek. Poprawiono też błędy w renderowaniu, które zdarzały się w przypadku dużych formatów, takich jak 21:9. Do gry wprowadzono też naklejki Warhammer 40,000 Sticker Capsule, która zawiera 17 różnych naklejek Warhammer 40,000.

Następny artykuł