Techgame.pl
Master Chief z pilotem w Halo Infinite

HALO INFINITE XGS PRESS KIT 2020

Halo Infinite znowu przesunięte. Twórcy zapewniają, że dopieszczają produkt

23 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Opóźnienia premier gier to w ostatnim czasie standard. Nie żeby dawniej było czymś niespotykanym, jednakże sytuacja panująca obecnie na świecie jest wyjątkowo nieprzewidywalna i trudno o dotrzymanie jakichkolwiek terminów. Twórcy Halo

  • Premiera Halo Infinite przesunięta na jesień 2021

  • Szefowa 343 Industries zapewnia, że wówczas gra będzie dopieszczona

  • Halo dołączyło do fali wywołanej opóźnieniem Cyberpunka

Najnowsza produkcja z Master Chiefem w roli głównej miała początkowo zadebiutować w listopadzie bieżącego roku i być dedykowanym tytułem startowym nowych Xboxów Series. Jednakże na trzy miesiące przed planowaną premierą twórcy ogłosili, że nie będą w stanie wypuścić gry przed 2021 rokiem.

Roczne opóźnienie premiery Halo Infinite

Niedawno pojawiła się informacja, że nowe Halo zadebiutuje dopiero jesienią 2021 roku. Oznacza to aż roczne opóźnienie pierwotnie zakładanej daty premiery. Dlaczego aż tyle? Czyżby z grą było aż tak źle? Na te pytania odpowiada obszernie Bonnie Ross, szefowa 343 Industries. 

2021 rok będzie niezwykle ważny dla marki Halo. Jak niedawno ogłosiliśmy, Halo Infinite ukaże się jesienią 2021. Wiem, że czekanie jest trudne i zapewniam Was, że nasz zespół chce przekazać grę w Wasze ręce najszybciej, jak to możliwe, lecz chce także dostarczyć coś wyjątkowego… Odsłonę Halo, na jaką zasługujecie - czytamy we wpisie Bonnie Ross.

343 Infinite dziękuje za wsparcie w pracach nad Halo

Dziękujemy za Waszą cierpliwość, zrozumienie i, przede wszystkim, za Wasze słowa wsparcia dla naszego zespołu. Nie potrafię wyrazić, jak wdzięczna jestem społeczności Halo za poparcie, jakie nam okazujecie.

To naprawdę nas uskrzydla i zapewnia paliwo do dalszego działania. Jak wiecie z ostatniego wpisu na blogu, zespół robi ogromne postępy i jest niesamowicie zmotywowany, by pokazać Wam jeszcze więcej - kończy wypowiedź szefowa studia.

Cyberpunk zapoczątkował opóźnienia premier

Już w ubiegłym miesiącu pisaliśmy, jak opóźnienie premiery Cyberpunka 2077 wpłynęło na całą branżę gier. Wiele innych produkcji zostało przesuniętych, a w przypadku ujawnienia nowej daty debiutu Halo, trudno pozbyć się wrażenia, że jest to poniekąd efekt trudności, z którymi zmaga się obecnie produkcja CD Projektu.

Po tym, co przeżyli posiadacze konsol starej generacji, próbując zagrać w najnowszą polską produkcję, już chyba nikt nie będzie miał litości dla podobnych niedoróbek obecnych w nowych grach. W związku z tym gracze patrzą też łaskawszym okiem na opóźnienia premier celem dopracowania tytułu. Z czego chętnie skorzystało studio 343 Industries.

Premiera Halo Infinite jesienią 2021

Teraz już wiemy, że Halo Infinite zadebiutuje pod koniec 2021 roku. I choć gracze łaskawszym okiem patrzą obecnie na opóźnienia, biada 343 Industries, jeśli po raz kolejny kilka tygodni przed premierą ogłoszą, że zostaje opóźniona. Uczmy się na błędach CD Projektu, a wszyscy będą zadowoleni.

Podobne artykuły

Logo Xbox

Gry

Jak grać w chmurze dzięki Xbox Game Pass?

Czytaj więcej >
Monster Slayer

Gry

Premiera nowego Wiedźmina tuż za rogiem. Co wiemy o The Witcher: Monster Slayer?

Czytaj więcej >
Netflix

Gry

Netflix wchodzi w świat gamingu? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
Wildstar

Gry

Gry, które umarły. Pamiętacie te tytuły MMORPG?

Czytaj więcej >
Heroes of might and Magic 3

Gry

Nieśmiertelne gry. Nadal w nie gramy pomimo upływu lat

Czytaj więcej >
Deathloop

Gry

5 najciekawszych tytułów z tegorocznego State of Play. Premiery tuż za rogiem!

Czytaj więcej >