Nintendo Switch
Źródło: needpix

Niewiarygodna oferta sieci Morele. Nowa konsola "za grosze", wiemy jak zdobyć

Gabriela SicińskaGabriela Sicińska
22 Listopada 2020

Konsola Nintendo Switch Lite w niesamowitej promocji z okazji Black Friday. Taką propozycją kusi sklep Morele.net, który zaprezentował część swojej promocyjnej oferty. Konsolę będzie można zdobyć jednak tylko pod warunkiem znajomości właściwego kodu.

Już jutro rozpoczyna się Black Week, a wraz z nim startują promocje w wielu sklepach na całym świecie. Kulminacją tego zakupowego tygodnia będzie Czarny Piątek, kiedy to sprzedawcy wytoczą najcięższe działa i udostępnią najciekawsze produkty w niskich cenach.

Morele.net oferuje popularną konsolę

Na szczęście będzie to urządzenie, które miało swoją premierę już przeszło rok temu, w związku z czym nie musimy martwić się o jej dostępność (jak w przypadku flagowych produktów co niektórych gigantów technologii). Poniekąd. Liczba promocyjnych urządzeń jest oczywiście ograniczona.

Promocja na Nintendo Switch Light w sklepie Morele.net wystartuje w piątek 27 listopada. Choć sprzedawca nie podał jeszcze dokładnej godziny udostępnienia oferty, można przypuszczać, że pojawi się ona o 8:00 - o tej porze jutro wystartuje Black Week.

Chcesz konsolę? Podaj hasło

Aby móc skorzystać z promocyjnej oferty, konieczne będzie wpisanie odpowiedniego kodu rabatowego. Ten będzie udostępniony na stronie sklepu w odpowiednim czasie.

Będzie trzeba się spieszyć, bowiem ze względu na gigantyczną obniżkę, nakład konsol Nintendo może rozejść się w kilka minut, jeśli nie sekund.

Morele.net proponuje jednak zdobycie kodu przed innymi użytkownikami. Jak to zrobić? Bardzo prosto, trzeba tylko podpisać cyrograf krwią z… A nie, to nie ten sklep. W Morele.net wystarczy zapisać się na subskrypcję e-mailowego newslettera sklepu.

Użytkownicy, którzy wyrażą zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych drogą mailową, otrzymają kody rabatowe o pełne 2 godziny wcześniej, niż klienci, którzy tego nie zrobią. Jeśli chcecie dodać Nintendo Switch Light do swojej kolekcji za „bezcen”, zapisanie się na newsletter jest niemal obligatoryjne.

To ile za to Nintendo?

Najważniejszą częścią promocji jest oczywiście cena. W tym przypadku zachwyci ona nawet najbardziej wymagających łowców okazji. Nintendo Switch Light będzie można nabyć za 484 zł. Dla niezorientowanych - obecnie cena konsoli w polskich sklepach oscyluje w okolicach 950-1000 zł. To bardzo dobra promocja.

Black Friday w Morele.net

Piątkowa obniżka ceny Switcha nie jest oczywiście jedyną ofertą Morele.net, lecz zdecydowanie najbardziej spektakularną. Każdego dnia sklep oferuje jedną „gwiazdę wieczoru”, warto więc regularnie odwiedzać stronę sklepu.

W ofercie znajdziemy między innymi głośnik JBL Flip 5 za 190 zł, mysz Logitech G502 Hero za 133 zł, a na jutrzejszą inaugurację Czarnego Tygodnia sklep proponuje zakup zewnętrznego dysku HDD 500 GB za jedyne 62 złote.

Następny artykuł