Techgame.pl
yakuza 0

Steam

Na Steam trwa wyprzedaż Best of Japan. Serię Yakuza kupicie za grosze!

5 Marca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Na Steam ni stąd ni zowąd ruszyła wyprzedaż japońskich gier autorstwa firmy SEGA. Choć większość z pozycji to po prostu losowe klasyki, możecie zakupić gry z serii Yakuza za morderczo niskie pieniądze. Warto sięgnąć po te legendarne tytuły, gdyż mogą dost

Seria Yakuza to dla niektórych jedne z najbardziej klasycznych i legendarnych produkcji jakie wyszły z kraju kwitnącej wiśni. Przez lata dostępna wyłącznie na konsolach Sony, seria weszła na PC'ty i Steama za sprawą wydanego w 2018 roku Yakuza 0. Gra jest odświeżoną wersją prequela kolejnych części. Trwająca właśnie wyprzedaż na Steamie to najlepsza okazja na wypróbowanie magii serii Yakuza.

Klasyki i mniejsze klasyki w niskich cenach

Na Steam ruszyła wyprzedaż SEGA Best of Japan Sale, która skupia się na produkcjach wydanych przez wspomnianą firmę. Większość z tytułów dostępnych w promocji jest na tyle wiekowa, że większość graczy mogła już mieć z nimi do czynienia w przeszłości. Jeśli jednak nie to produkcje pokroju Condemned: Crimial Origins, Shenmue I i II, a nawet całkiem-nie-taki-stary shooter Binary Domain dostępne są po naprawdę okazyjnych cenach w granicach 10-40 złotych. Warto spróbować niektórych z nich, bo nawet takie średnio przyjęte przez krytyków Binary Domain potrafi zaskoczyć świetnie zrealizowanym strzelaniem do robotów i możliwością rozmawiania z członkami naszej dryżyny sterowanymi przez AI za pomocą mikrofonu.

Perła wśród gangsterskich gier

Tak naprawdę najbardziej wartoścowe produkcje to te należące do serii Yakuza. Cały pakiet gier z serii dostępny jest w zaskakująco niskiej cenie 117,42 złotych, czyli co najmniej o połowę mniej niż pojedyncza nowa produkcja AAA. W skład paczki wchodzą jednak aż trzy gry, docenione przez krytyków na całym świecie i gwarantujące co najmniej po 30 godzin zabawy każda. Choć seria Yakuza zdecydowanie nie będzie odpowiednia dla każdego - trzeba zaakceptować typową japońską "dziwność" - warto spróbować swoich sił jako członek jednej z najbardziej brutalnych rodzin mafijnych na świecie, czyli japońskiej Yakuzy. Gry mają do zaoferowania nie tylko główną linię fabularną, ale też mnóśtwo zadań pobocznych, specyficzne minigry i parę otwartych dzielnic Tokio lub Osaki. Ogólnie rozgrywka skupia się na biciu się z przeciwnikami (gdzie gra jest udanym beat'em'upem), zwiedzaniu lokacji i poznawaniu naprawdę solidnej historii. Gry można zakupić także osobno z promocją -75% dla pierwszej części lub -50% dla dwóch kolejnych. Jeśli skusicie się na poznawanie tej specyficznej serii polecamy zacząć od prequela, czyli Yakuzy 0, aby potem poznać dalszy ciąg poprzez Yakuzę Kiwami i na końcu Yakuzę Kiwami 2. Wyprzedaż trwa do 10 marca.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >