Techgame.pl
PS5

Pixabay.com

PlayStation 5: kiedy dostawy nowych konsol? Sony wydało oświadczenie

12 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

W piątkową noc Sony opublikowało oficjalny komunikat. Konsole PlayStation 5 zostały całkowicie wyprzedane. W sklepie japońskiego giganta nie ma ani jednego urządzenia, które znalazło się tam po dostawie nowej partii. Cały dostępny nakład rozszedł s

  • Nakład PlayStation 5 wyczerpany

  • Warto regularnie sprawdzać sklep Sony

  • Inne sklepy internetowe regularnie uzupełniają oferty w nowe egzemplarze

Kiedy kolejny rzut konsol PS5 w sklepie Sony? Właśnie tutaj wchodzą nasze podejrzenia na podstawie tego, co działo się w ostatnich dniach. Z naszych obliczeń wynika, że całkiem niedługo Sony udostępni kolejne konsole do sprzedaży.

Dostawa PlayStation 5 w sklepie Sony

Biorąc pod uwagę fakt, że aktualizacje oferty sklepu Sony wchodzą regularnie w dni robocze, warto zajrzeć na stronę zaraz po weekendzie. Według wielu internautów szanse na to, że w poniedziałek 14 grudnia zostaną udostępnione kolejne egzemplarze PS5, są całkiem spore. Pewne jest, że warto regularnie sprawdzać stan sklepu japońskiego producenta.

Jednakże to, że sprzętu nie ma w sklepie Sony, jeszcze nie oznacza, że inne sklepy wyczerpały swoje zapasy. Podobne udostępnianie partii konsol w kolejnych dniach roboczych zaobserwowaliśmy również w kilku innych sklepach internetowych. Również tam warto regularnie zaglądać i sprawdzać dostępność.

Sprzęt Sony w innych sklepach

Tutaj przede wszystkim warto zaglądać na stronę Amazona. Oczywiście oficjalnie jeszcze firma do Polski nie weszła, jednakże już udało się zaktywizować polski rynek. Jakiś czas temu pisaliśmy, że niemiecki sklep Amazona dostał swoją polską wersję. Można tam bez żadnych problemów zrobić zakupy z darmową dostawą do Polski od 39 euro. 

Nie tylko w Amazonie można się rozglądać za PlayStation 5. Warto zaglądać również na stronę Walmartu, który regularnie udostępnia niewielkie nakłady konsol Sony. Nadal jednak pozostaje przynajmniej jedno miejsce, w którym mogą nagle pojawić się urządzenia.

Niesławne BestBuy sprzedaje PlayStation 5

Ostatnimi czasy głośno się zrobiło o amerykańskim sklepie BestBuy. Wszystko za sprawą zbyt wczesnej wysyłki kolekcjonerskich wersji Cyberpunka 2077. Wskutek pomyłki sklepu, część graczy otrzymała swoje kopie gry na kilka dni przed jej premierą, co zdecydowanie nie było zamiarem polskiego CD Projektu.

Wówczas został wystosowany komunikat polskiego developera z prośbą do tych, którzy zagrają wcześniej, by nie udostępniali żadnych materiałów z gry. Producent za wszelką cenę chciał uniknąć zrujnowania zabawy reszcie graczy, którzy starali się unikać spoilerów z gry.

Szansa na zakup konsoli niemal każdego dnia

Wpadka BestBuy z Cyberpunkiem nie zmienia jednakże faktu, że w sklepie regularnie pojawiają się dostawy PS5. W dni robocze (najlepiej w okolicach północy) warto zerknąć na ich ofertę, gdyż może się w niej pojawić sprzęt, na który polują tysiące graczy na całym świecie.

Wygląda więc na to, że jeśli jest się wystarczająco upartym i wytrwałym, szanse na zakup konsoli PlayStation 5 jeszcze przed końcem roku są całkiem realne. Trzeba jednakże na bieżąco monitorować stan magazynu poszczególnych sklepów internetowych, gdyż tam również sprzęt potrafi zniknąć w kilkanaście minut od udostępnienia.

Gabriela Sicińska

Redaktor portalu Techgame, od lat związana z Radiem Aktywnym, gdzie wydawała audycję o grach video. Dawniej pracowała w branży IT jako tester urządzeń i oprogramowania. Od zawsze na czasie z grami i nowinkami astronomicznymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Podobne artykuły

Najprzydatniejsze skróty klawiszowe

Technologie

Najprzydatniejsze skróty klawiszowe w systemie Windows 10

Czytaj więcej >
Jak przywrócić system Windows 10 do stanu początkowego?

Technologie

Jak przywrócić system Windows 10 do stanu początkowego?

Czytaj więcej >
Rakieta Długi Marsz 5B

Technologie

Chińska rakieta poza kontrolą. Wrak za kilkanaście dni spadnie na Ziemię

Czytaj więcej >
Astronauci na ISS

Technologie

Załoga misji Crew-1 powróciła na Ziemię. Wielki sukces SpaceX i NASA

Czytaj więcej >
London City Airport

Technologie

London City Airport wprowadza rewolucyjną technologię. Pierwsze duże lotnisko z cyfrową wieżą kontroli

Czytaj więcej >
Smartfon Cat S42 H+

Technologie

Idealne w czasie pandemii. Antybakteryjne smartfony już w sklepach

Czytaj więcej >