Techgame.pl
Space Force

https://www.spaceforce.mil/

PlayStation 5 czy służba w Siłach Kosmicznych? Jeden z żołnierzy podjął złą decyzję

21 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Okazuje się, że odpowiedź na tytułowe pytanie wcale nie jest taka prosta. Jednak jeden z żołnierzy podjął decyzję. I to złą, warto dodać. Wskutek swojego spóźnienia się na zajęcia został zdegradowany, zaś wszystkiemu winne... PlayStation 5.

  • Do tej pory występują olbrzymie problemy ze zdobyciem PS5

  • Jeden z żołnierzy Space Force został zdegradowany po tym, jak przez PS5 spóźnił się na zajęcia

  • W Hiszpanii Ford urządził promocję, w której konsolę można zdobyć za darmo

Nie ma się oszukiwać, że PlayStation 5 jest jednym z najbardziej pożądanych aktualnie towarów. Problemy z dostępnością są tak wielkie, że niektórzy decydują się na naprawdę spore poświęcenie, aby tylko zdobyć wymarzony sprzęt. 

Kariera czy PS5? 

PlayStation 5 okazało się być jedną z największych premier tego roku (i na szczęście mniej problematyczną niż premiera Cyberpunka 2077). Mimo to, Sony nie może mówić o absolutnie bezproblemowym debiucie. Największą "dolegliwością" związaną z premierą sprzętu okazał się być jego brak. 

Wiele osób chciało kupić PS5 na premierę, ale ostatecznie okazało się, że nawet ci, którzy zamówili przedpremierowo swój sprzęt, niekoniecznie go dostali. Wszystko przez to, że niektóre sklepy prowadziły listy chętnych jeszcze przed oficjalną sprzedażą konsoli. Teraz jednak dość problematyczna sytuacja może doczekać się rozwiązania.

Niektórzy jednak wciąż starają się znaleźć konsolę, nawet kosztem ważnych obowiązków. Jeden z żołnierzy niedawno wyodrębnionego amerykańskiego Space Force spóźnił się na zajęcia właśnie przez chęć kupna PS5. W internecie pojawił się list od przełożonych żołnierza. 

Space Force przegrało z konsolą

Space Force, czyli amerykańskie Siły Kosmiczne to nowy rodzaj sił zbrojnych tego kraju. Choć w sumie nie tak nowy, gdyż istnieje od wielu lat, jednak dopiero w ubiegłym roku oficjalnie uznano go za osobny, szósty już rodzaj wojska. Zadaniem żołnierzy jest przeprowadzanie badań, działań i walki w przestrzeni kosmicznej. 

Jeden z żołnierzy Space Force spóźnił się na zajęcia o pół godziny w skutek czego dostał od swojego przełożonego reprymendę. Problem w tym, że żołnierz usprawiedliwiał się chęcią znalezienia w sklepie PlayStation 5. Szefostwu takie tłumaczenie się nie spodobało i uznano, że gracza należy zdegradować.

Spóźniłeś się do pracy i przekazałeś swojemu przełożonemu, że zakup PlayStation jest dla Ciebie ważniejszy niż konsekwencje dyscyplinarne twoich działań. Twoje działania stanowią skrajne odchylenie od profesjonalizmu, jakiego oczekuje się od Ciebie jako członka sił zbrojnych - (za PPE) tak brzmi wiadomość, którą dostał żołnierz. 

Spokojnie, PS5 da się zdobyć... prawie

Do tej pory żołnierz miał rangę czwartego stopnia Sił Powietrznych USA Senior Airman, postanowiono go więc zdegradować do trzeciego stopnia - Airman 1st Class. Niestety, najważniejsza informacja nie została przez zainteresowanego podana - nie wiemy w końcu, czy udało mu się zdobyć poszukiwany sprzęt do grania.

Co ciekawe, PS5 da się jeszcze zdobyć, ale w dość niekonwencjonalny sposób. W Hiszpanii Ford postanowił urządzić promocję - przy zakupie Forda Explorera dostaniemy PS5 w gratisie. Problem w tym, że samochód kosztuje około 71 510 euro (ponad 33 tys. złotych).

Jeżeli jednak nie widzi Wam się wydawanie takich pieniędzy, najlepiej jest poczekać aż Sony wyprodukuje i dostarczy kolejne sztuki. Te, w dużych ilościach, trafią najpewniej w okolicach początku 2021 roku.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >