Techgame.pl
Plus

plus.pl/news/dopobrania

Ważne zmiany w Plusie. Sieć przedstawiła nową ofertę na abonament, internet i sieć 5G dla klientów

3 Listopada 2020

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Znamy już nową ofertę jednej z najlepszych sieci telefonii komórkowej w Polsce. Choć początkowo zmiany miały wejść dopiero 11 listopada, firma ewidentnie nie mogła się doczekać zaprezentowania swoich rewelacji. Nowe abonamenty głosowe i internetowe

Plus dokonał gruntownych zmian w całej swojej ofercie. Największe innowacje widać w przypadku pakietów internetu mobilnego, choć użytkownicy abonamentów głosowych też nie zostali pominięci. Co ważne, nowa oferta jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. 

Potężna aktualizacja oferty Plusa

Warto spojrzeć na pakiety głosowe. Tutaj Plus ewidentnie poświęcił ilość dla jakości. W starej ofercie mogliśmy wybierać spośród czterech abonamentów, podczas gdy w obecnej dostępne są jedynie trzy opcje. 

Dawniej dostępne były cztery opcje w cenach od 30 do 75 złotych. Cechą charakterystyczną tej oferty była bardzo zbliżona cena dwóch najdroższych pakietów. Wynosiły one 70 i 75 złotych. Tańszy uosabiał jakość, droższy ilość. W pierwszej opcji (oprócz nielimitowanych połączeń i smsów) otrzymywaliśmy 24 GB internetu 5G miesięcznie, a po wykorzystaniu tego limitu, łącze zwalniało do 2 Mb/s.

Druga opcja również oferowała internet w technologii 5G z limitem 72 GB, jednak po wykorzystaniu pozostawało już tylko łącze o szybkości 1 Mb/s. 

Co nowego w telefonii?

Oba wspomniane pakiety w nowej ofercie zostały zastąpione jednym. W cenie 75 złotych będziemy mogli cieszyć się internetem 5G z limitem 72 GB oraz łączem 1 Mb/s po ich wykorzystaniu. Co więcej, w cenie abonamentu dostaniemy 24 miesiące darmowego użytkowania aplikacji Tidal.

Internet mobilny

Tutaj zmiany są najbardziej wyraźnie widoczne. Ceny oraz ilość pakietów pozostały takie same. Za to różnice limitów są ogromne. Pomijając najtańszy abonament, limity ilości danych zostały podniesione aż dwukrotnie w przypadku pozostałych trzech pakietów. 

Przykładowo wybierając najdroższą dostępną opcję, zapłacimy 75 złotych za 200 GB do wykorzystania w prędkości 5G (która po wyczerpaniu limitu danych przejdzie na technologię LTE) oraz dostęp do Tidala w cenie abonamentu.

5G dla każdego!

Trzeba przyznać, że Plus wchodzi w nową ofertę z przytupem. Największą zmianą jest wprowadzenie 5G do wszystkich abonamentów, czego nie można było powiedzieć o najtańszych opcjach dawnej oferty. 

Użytkownicy abonamentów głosowych mają się z czego cieszyć, choć zdecydowanie większego szampana winni otworzyć amatorzy internetu mobilnego, gdyż to tam właśnie nowa oferta wprowadziła prawdziwą rewolucję.

Podobne artykuły

iPhone SE 2020 w różnych wariantach kolorystycznych

Technologie

Apple zaskoczyło wszystkich niską ceną. Budżetowy iPhone w ofercie giganta

Czytaj więcej >
dron w mieście

Technologie

We Włoszech drony krzyczą na ludzi na ulicy. Zaskakujący sposób kontrolowania kwarantanny

Czytaj więcej >
apple maps samochód

Technologie

Dobra wiadomość dla posiadaczy sprzętu Apple. Mapy pokażą miejsca gdzie można zrobić sobie test na obecność wirusa

Czytaj więcej >
budynek google

Technologie

Kontrowersyjny pomysł Google i Apple. Dane posiadaczy smartfonów pomogą w walce z wirusem

Czytaj więcej >
dostawa jedzenia

Technologie

Innowacyjna aplikacja pokaże temperaturę kuriera rozwożącego jedzenie

Czytaj więcej >
Najprzydatniejsze skróty klawiszowe

Technologie

Najprzydatniejsze skróty klawiszowe w systemie Windows 10

Czytaj więcej >