Plus
Źródło: plus.pl/news/dopobrania

Ważne zmiany w Plusie. Sieć przedstawiła nową ofertę na abonament, internet i sieć 5G dla klientów

Gabriela SicińskaGabriela Sicińska
3 Listopada 2020

Znamy już nową ofertę jednej z najlepszych sieci telefonii komórkowej w Polsce. Choć początkowo zmiany miały wejść dopiero 11 listopada, firma ewidentnie nie mogła się doczekać zaprezentowania swoich rewelacji. Nowe abonamenty głosowe i internetowe (w tym 5G)  już są dostępne na stronie Plusa.

Plus dokonał gruntownych zmian w całej swojej ofercie. Największe innowacje widać w przypadku pakietów internetu mobilnego, choć użytkownicy abonamentów głosowych też nie zostali pominięci. Co ważne, nowa oferta jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.


Potężna aktualizacja oferty Plusa


Warto spojrzeć na pakiety głosowe. Tutaj Plus ewidentnie poświęcił ilość dla jakości. W starej ofercie mogliśmy wybierać spośród czterech abonamentów, podczas gdy w obecnej dostępne są jedynie trzy opcje.


Dawniej dostępne były cztery opcje w cenach od 30 do 75 złotych. Cechą charakterystyczną tej oferty była bardzo zbliżona cena dwóch najdroższych pakietów. Wynosiły one 70 i 75 złotych. Tańszy uosabiał jakość, droższy ilość. W pierwszej opcji (oprócz nielimitowanych połączeń i smsów) otrzymywaliśmy 24 GB internetu 5G miesięcznie, a po wykorzystaniu tego limitu, łącze zwalniało do 2 Mb/s.

TVP z kolejną wpadką. W wiadomościach cytowali wpis liderki Strajku Kobiet z Twitera. Okazał się fałszywyTVP z kolejną wpadką. W wiadomościach cytowali wpis liderki Strajku Kobiet z Twitera. Okazał się fałszywyCzytaj dalej


Druga opcja również oferowała internet w technologii 5G z limitem 72 GB, jednak po wykorzystaniu pozostawało już tylko łącze o szybkości 1 Mb/s.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Naukowcy odkryli niesamowitą planetę. “Druga Ziemia” przemierza samotnie kosmos

2. Tragiczne wieści, nie żyje 16-latka. Dziewczyna brała udział w popularnym programie rozrywkowym


Co nowego w telefonii?


Oba wspomniane pakiety w nowej ofercie zostały zastąpione jednym. W cenie 75 złotych będziemy mogli cieszyć się internetem 5G z limitem 72 GB oraz łączem 1 Mb/s po ich wykorzystaniu. Co więcej, w cenie abonamentu dostaniemy 24 miesiące darmowego użytkowania aplikacji Tidal.

CERT alarmuje. Klienci InPost celem ataków hakerskich. Można stracić wszystkie oszczędnościCERT alarmuje. Klienci InPost celem ataków hakerskich. Można stracić wszystkie oszczędnościCzytaj dalej


Internet mobilny


Tutaj zmiany są najbardziej wyraźnie widoczne. Ceny oraz ilość pakietów pozostały takie same. Za to różnice limitów są ogromne. Pomijając najtańszy abonament, limity ilości danych zostały podniesione aż dwukrotnie w przypadku pozostałych trzech pakietów.


Przykładowo wybierając najdroższą dostępną opcję, zapłacimy 75 złotych za 200 GB do wykorzystania w prędkości 5G (która po wyczerpaniu limitu danych przejdzie na technologię LTE) oraz dostęp do Tidala w cenie abonamentu.

5G dla każdego!

Trzeba przyznać, że Plus wchodzi w nową ofertę z przytupem. Największą zmianą jest wprowadzenie 5G do wszystkich abonamentów, czego nie można było powiedzieć o najtańszych opcjach dawnej oferty.


Użytkownicy abonamentów głosowych mają się z czego cieszyć, choć zdecydowanie większego szampana winni otworzyć amatorzy internetu mobilnego, gdyż to tam właśnie nowa oferta wprowadziła prawdziwą rewolucję.

Ogromna rewolucja w Poczcie Polskiej. Zmiany dotrą do wielu miast. Koniec z długimi kolejkami?Ogromna rewolucja w Poczcie Polskiej. Zmiany dotrą do wielu miast. Koniec z długimi kolejkami?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Laboratoria już nie wyrabiają. Pojawił się poważny problem
  2. Uwielbiana przez miliony surówka z selera i jabłka, pasuje do każdego obiadu. Wyróżnia ją aksamitna słodycz i niezrównany smak
  3. TVP z kolejną wpadką. W wiadomościach cytowali wpis liderki Strajku Kobiet z Twitera. Okazał się fałszywy
  4. CERT alarmuje. Klienci InPost celem ataków hakerskich. Można stracić wszystkie oszczędności
  5. Przyprowadził do domu psa, kot wściekł się na sam jego widok. Reakcja nie do opisania, mina zdradza wszystko

Następny artykuł