Techgame.pl
Plus

pxhere

Plus przedstawił oferty z okazji Black Week. Duże przeceny na popularne smartfony

23 Listopada 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Black Friday tuż za rogiem, więc także i Plus przyciąga swoimi ofertami. A te są całkiem niezłe - oszczędzić możemy nawet ponad 1200 złotych! Wybierać możemy z popularnych obecnie smartfonów takich jak Samsunga Galaxy S10+ czy LG Velvet . Niekt&oa

Polski operator postanowił przedstawić swoje propozycje na promocje związane z nadchodzącym "wielkim świętem konsumpcjonizmu", czyli Black Friday. Zaoszczędzić możemy naprawdę sporo, a z promocji mogą korzystać abonenci jak i nowi klienci Plusa. 

Nadchodzi Black Friday, więc Plus kusi promocjami

Nie ukrywajmy, że w Polsce Black Friday nie jest aż tak wielkim i przyjaznym konsumentowi świętem jak choćby w Stanach Zjednoczonych. Nie oznacza to jednak, że nie ma ciekawych ofert. Tym razem nowych klientów kusi Plus, który przygotował oferty obejmujące topowe aktualnie smartfony i wiele więcej.

Samsung Galaxy S10+ to zdecydowanie udane urządzenie zarówno dla osób chcących na smartfonach grać, jak i korzystających z nich do fotografii czy nawet zwykłego przeglądania internetu. Klienci chcący zakupić to urządzenie w Plusie zaoszczędzą na start 800 złotych, ale na tym nie koniec. 

Wybierając ten model smartfona zapłacimy 299 złotych i 36 rat po 74 zł miesięcznie (wcześniej było to 97 zł/mies.) zaś w przypadku 24 rat będzie to kwota 110 zł miesięcznie (wcześniejsze 146 zł/mies.). Raty dotyczą tu jednak samego sprzętu - możemy go nabyć na abonament jak i bez niego. Dodatkowo można skorzystać też z oferty świątecznej, która gwarantuje zwrot gotówki. Wtedy łącznie można zaoszczędzić nawet 1228 zł lub 1264 zł.

Coś dla fanów LG też się znajdzie

Jeżeli zaś w sercach klientów nie gra Samsung, a większe zainteresowanie budzi marka LG, także i dla nich coś się znajdzie. Chodzi mianowicie o jedno z topowych urządzeń tego producenta, czyli LG Velvet. Wyposażone w ekran POLED o przekątnej 6,8 cala smartfon ma trzy kamerki: 48 MP+8 MP+5 MP oraz jedną przednią, 16 MP.

Velvet w Plusie dostępny jest w ramach promocji w ofercie abonamentowej za 199 złotych płatnych początkowo i 36 rat po 63 zł każda (za samo urządzenie) i 50 złotych miesięcznie za abonament. Tutaj też obowiązuje oferta zwrotu pieniędzy, jednak w formie czeku BLIK o wysokości 600 złotych. Czas trwania promocji wyznaczono do 9 grudnia. 

Plus postanowił zachęcić też do skorzystania z innych ofert z okazji Black Friday - Plus Światłowód oraz darmowego Tidala. O ile pierwsza promocja może wydawać się ciekawa dla nowych klientów, o tyle druga adresowana jest do aktualnych abonentów operatora. 

  1. Ujawniono wstrząsające informacje o Marsie. Badacze nie mogą uwierzyć, wielki przełom

  2. Babcia Stasia dokonała niemożliwego i stworzyła najlepsze mielone pod słońcem. Dodatek boczku okazał się strzałem w 10

  3. Dzwoni nieznany numer? Natychmiast odrzuć, dramatyczny apel PKO BP

Tidal za darmo i tańszy Światłowód

Black Week to nie tylko promocje czy rabaty na sprzęt elektroniczny i różnego rodzaju akcesoria, ale też na wiele różnych ofert. Plus informuje, że jeżeli od 20 listopada do 6 grudnia klienci wyrażą zainteresowanie ofertą Plus Światłowód, będą mogli liczyć na zniżki na internet.

Zamiast dotychczasowych 60 złotych będzie trzeba zapłacić 50 zł jeżeli chodzi o ofertę sieci o prędkości do 500 Mb/s. W przypadku internetu do 1 GB/s będzie to 60 zł zamiast 70. Przy cenach doliczono także obowiązujący rabat za e-fakturę wynoszący 10 złotych na miesiąc. Pierwszy kwartał korzystania z usługi jest darmowy. 

Abonenci Plusa i Plusha mają czas do końca listopada, aby aktywować serwis TIDAL na kolejne 12 miesięcy za darmo. Do końca bieżącego roku obowiązuje również darmowy transfer danych przy korzystaniu z tego serwisu streamingowego. Jak skorzystać z oferty? To proste - należy wysłać SMS o treści MUZYKA na darmowy numer 80016.

Podobne artykuły

Elon Musk z profilu

Technologie

Elon Musk dostał pytanie, które zupełnie wybiło go z równowagi. Rozbrajająca reakcja miliardera

Czytaj więcej >
Samoloty zeroemisyjne od Airbusa - wizualizacja

Technologie

Airbus zaprezentował swoje samoloty przyszłości. Ta technologia zmieni lotnictwo

Czytaj więcej >
szczeniak

Technologie

Tańczący szczeniak-robot podbija internet. Niezwykłe dzieło, aż ciężko się nie uśmiechnąć

Czytaj więcej >
Elon Musk w trakcie wywiadu na konferencji.

Technologie

Elon Musk zapowiedział, kiedy rozpocznie kolonizować Marsa. Data zaskakuje

Czytaj więcej >
PlayStation 2 w dwóch wersjach

Technologie

PlayStation 5 może niebawem wrócić na półki sklepowe. Zapowiadana jest kolejna dostawa

Czytaj więcej >
Xbox Series X i S

Technologie

Nowe informacje o ulepszeniach dla Xbox series X i S. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >