Plus
Źródło: pxhere

Plus przedstawił oferty z okazji Black Week. Duże przeceny na popularne smartfony

Artur ŁokietekArtur Łokietek
23 Listopada 2020

Black Friday tuż za rogiem, więc także i Plus przyciąga swoimi ofertami. A te są całkiem niezłe - oszczędzić możemy nawet ponad 1200 złotych! Wybierać możemy z popularnych obecnie smartfonów takich jak Samsunga Galaxy S10+ czy LG Velvet . Niektórzy będą też mogli cieszyć się darmowym Tidalem i światłowodem w promocyjnej cenie.

Polski operator postanowił przedstawić swoje propozycje na promocje związane z nadchodzącym "wielkim świętem konsumpcjonizmu", czyli Black Friday. Zaoszczędzić możemy naprawdę sporo, a z promocji mogą korzystać abonenci jak i nowi klienci Plusa.

Nadchodzi Black Friday, więc Plus kusi promocjami

Nie ukrywajmy, że w Polsce Black Friday nie jest aż tak wielkim i przyjaznym konsumentowi świętem jak choćby w Stanach Zjednoczonych. Nie oznacza to jednak, że nie ma ciekawych ofert. Tym razem nowych klientów kusi Plus, który przygotował oferty obejmujące topowe aktualnie smartfony i wiele więcej.

Wstrząsające odkrycie wprawiło naukowców w osłupienie. Chodzi o tajemnicze światło z czarnej dziuryWstrząsające odkrycie wprawiło naukowców w osłupienie. Chodzi o tajemnicze światło z czarnej dziuryCzytaj dalej

Samsung Galaxy S10+ to zdecydowanie udane urządzenie zarówno dla osób chcących na smartfonach grać, jak i korzystających z nich do fotografii czy nawet zwykłego przeglądania internetu. Klienci chcący zakupić to urządzenie w Plusie zaoszczędzą na start 800 złotych, ale na tym nie koniec.

Wybierając ten model smartfona zapłacimy 299 złotych i 36 rat po 74 zł miesięcznie (wcześniej było to 97 zł/mies.) zaś w przypadku 24 rat będzie to kwota 110 zł miesięcznie (wcześniejsze 146 zł/mies.). Raty dotyczą tu jednak samego sprzętu - możemy go nabyć na abonament jak i bez niego. Dodatkowo można skorzystać też z oferty świątecznej, która gwarantuje zwrot gotówki. Wtedy łącznie można zaoszczędzić nawet 1228 zł lub 1264 zł.

Coś dla fanów LG też się znajdzie

Jeżeli zaś w sercach klientów nie gra Samsung, a większe zainteresowanie budzi marka LG, także i dla nich coś się znajdzie. Chodzi mianowicie o jedno z topowych urządzeń tego producenta, czyli LG Velvet. Wyposażone w ekran POLED o przekątnej 6,8 cala smartfon ma trzy kamerki: 48 MP+8 MP+5 MP oraz jedną przednią, 16 MP.

Nie mogli uwierzyć w tajemnicze znalezisko na środku pustyni. Olbrzymi metalowy monolit dziełem kosmitów?Nie mogli uwierzyć w tajemnicze znalezisko na środku pustyni. Olbrzymi metalowy monolit dziełem kosmitów?Czytaj dalej

Velvet w Plusie dostępny jest w ramach promocji w ofercie abonamentowej za 199 złotych płatnych początkowo i 36 rat po 63 zł każda (za samo urządzenie) i 50 złotych miesięcznie za abonament. Tutaj też obowiązuje oferta zwrotu pieniędzy, jednak w formie czeku BLIK o wysokości 600 złotych. Czas trwania promocji wyznaczono do 9 grudnia.

Plus postanowił zachęcić też do skorzystania z innych ofert z okazji Black Friday - Plus Światłowód oraz darmowego Tidala. O ile pierwsza promocja może wydawać się ciekawa dla nowych klientów, o tyle druga adresowana jest do aktualnych abonentów operatora.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ujawniono wstrząsające informacje o Marsie. Badacze nie mogą uwierzyć, wielki przełom
  2. Babcia Stasia dokonała niemożliwego i stworzyła najlepsze mielone pod słońcem. Dodatek boczku okazał się strzałem w 10
  3. Dzwoni nieznany numer? Natychmiast odrzuć, dramatyczny apel PKO BP

Tidal za darmo i tańszy Światłowód

Black Week to nie tylko promocje czy rabaty na sprzęt elektroniczny i różnego rodzaju akcesoria, ale też na wiele różnych ofert. Plus informuje, że jeżeli od 20 listopada do 6 grudnia klienci wyrażą zainteresowanie ofertą Plus Światłowód, będą mogli liczyć na zniżki na internet.

Uwaga, znany bank ostrzega. Klienci OLX zagrożeni, z kont znikają wszystkie oszczędnościUwaga, znany bank ostrzega. Klienci OLX zagrożeni, z kont znikają wszystkie oszczędnościCzytaj dalej

Zamiast dotychczasowych 60 złotych będzie trzeba zapłacić 50 zł jeżeli chodzi o ofertę sieci o prędkości do 500 Mb/s. W przypadku internetu do 1 GB/s będzie to 60 zł zamiast 70. Przy cenach doliczono także obowiązujący rabat za e-fakturę wynoszący 10 złotych na miesiąc. Pierwszy kwartał korzystania z usługi jest darmowy.

Abonenci Plusa i Plusha mają czas do końca listopada, aby aktywować serwis TIDAL na kolejne 12 miesięcy za darmo. Do końca bieżącego roku obowiązuje również darmowy transfer danych przy korzystaniu z tego serwisu streamingowego. Jak skorzystać z oferty? To proste - należy wysłać SMS o treści MUZYKA na darmowy numer 80016.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Okuliści ostrzegają. Nieoczywisty objaw COVID-19, który może pojawić się jako pierwszy
  2. Gołąbki duszone w kapuście kiszonej. Rewolucyjny przepis, nawet Gessler nie zrobi lepszych
  3. Black Friday 2020: Wielka wyprzedaż w Huawei. Słuchawki, laptopy i tablety przecenione nawet o 55%
  4. Najnowsze promocje elektroniki w Biedronce. Kuchenne i komputerowe rewolucje czekają
  5. Niewiarygodna oferta sieci Morele. Nowa konsola "za grosze", wiemy jak zdobyć
  6. Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" już wybrali imię dla zwierzęcej pociechy. Musiało spełnić jeden warunek, jest piękne
  7. Pamiętacie serial “Doktor Quinn”? Wiemy, co teraz robi Erika Flores, odtwórczyni roli Coleen Cooper

Następny artykuł