Spotify
Źródło: Spotify Press Kit

Duże problemy techniczne na Spotify. Użytkownicy są wściekli, chodzi o najpopularniejsze utwory roku 2020

Gabriela SicińskaGabriela Sicińska
2 Grudnia 2020

Podsumowanie roku w aplikacji Spotify już jest dostępne dla użytkowników. Aplikacja przygotowała dla każdego użytkownika osobistą historię minionego roku oraz ogólne podsumowanie całej muzyki słuchanej w aplikacji Spotify. Niestety nie wszyscy użytkownicy są w stanie wyświetlić te nowości.

  • Spotify podsumowuje rok spersonalizowanymi playlistami
  • Problemy techniczne uniemożliwiają części użytkowników wyświetlenie Spotify Wrapped
  • Problem czasem rozwiązuje ponowna instalacja aplikacji

Problemów Spotify ciąg dalszy. Był już wyciek danych, teraz problemy z wyświetlaniem podsumowania roku. W których swoją drogą Spotify mówi wyraźnie o trudnościach roku 2020. Szkoda, że dołożył do nich kolejną, będąc już na ostatniej prostej.


Spotify Wrapped 2020 z problemami


Playlista Spotify Wrapped to już coroczna tradycja. Zdecydowana większość użytkowników czeka z niecierpliwością na podsumowanie swego roku. Każdy użytkownik dostał swoje podsumowanie w formie historii, gdzie na kolejnych slajdach dowiaduje się, których piosenek słuchał najczęściej, ilu odkrył w tym roku wykonawców, czy też jak długo słuchał muzyki przez Spotify w ciągu całego roku.


Jest też specjalna playlista składająca się z najczęściej słuchanych utworów tego roku, uszeregowanych od tych najbardziej popularnych na naszych odtwarzaczach. Zarówno historię, jak i playlistę można udostępnić znajomym… A raczej można by było, gdyby nie problemy techniczne.

Stało się, wielka katastrofa. Gigantyczne urządzenie się zawaliło, naukowcy są załamaniStało się, wielka katastrofa. Gigantyczne urządzenie się zawaliło, naukowcy są załamaniCzytaj dalej


Problemy techniczne z podsumowaniem roku


Niektórzy użytkownicy skarżą się, że w ogóle podsumowań nie widzą. Zakładka nie pojawia się na ekranie głównym aplikacji, playlisty z najchętniej słuchanymi utworami niestety też nie uświadczymy. Podobno w niektórych przypadkach wystarczy wyszukać w przeglądarce „Spotify Wrapped 2020” i otworzyć link za pomocą aplikacji Spotify.


Uruchomienie Spotify Wrapped 2020 wymaga kreatywności


Niestety wyszukanie podsumowania za pomocą przeglądarki nie zawsze odnosi skutek. Wówczas warto spróbować zaktualizować aplikację. Dalsze postępowanie zakłada odinstalowanie i ponowną instalację Spotify.


A jeśli nadal nie będzie można znaleźć podsumowania Spotify Wrapped… To trzeba poczekać, aż Spotify to naprawi. Chyba że należy się do tego niewielkiego procenta użytkowników, którzy od lat nie mogą u siebie znaleźć podsumowania roku. Wówczas warto napisać do supportu aplikacji.

Krzysztof Ibisz poprowadzi w telewizji Polsat ogromną premierę. Cały świat czekaKrzysztof Ibisz poprowadzi w telewizji Polsat ogromną premierę. Cały świat czekaCzytaj dalej


Miniony rok według Spotify


Ci, którym dane jest zobaczyć podsumowanie roku Spotify, mogą zerknąć na playlistę złożoną z najchętniej słuchanych utworów przez użytkowników aplikacji z całego świata. Niektórzy z pewnością odkryją coś nowego, inni pokręcą głową z rezygnacją, a jeszcze inni z radością wrócą do tych popularnych kawałków.


Jeśli zaś chodzi o prywatne podsumowania, aplikacja pozwala na ich udostępnienie, jednakże przy próbie przesłania komuś swojej historii, kończy się na przeniesieniu go na ogólne Spotify Wrapped… Cóż, najwyraźniej aplikacja aż nadto zadbała o naszą prywatność...

Teksty wybrane dla Ciebie:

Aktualizacja aplikacji


Być może to również zostanie niebawem naprawione. Można za to bez przeszkód udostępniać swoją prywatną playlistę najczęściej słuchanych utworów. Zawsze warto powymieniać się ze znajomymi i poszerzać horyzonty muzyczne.

Spotify regularnie aktualizuje swoją aplikację i wprowadza wiele udogodnień zarówno dla użytkowników, jak i twórców, dla których aplikacja bywa niekiedy głównym narzędziem pracy i publikacji utworów. Nie ma jednakże wątpliwości, że najbliższa aktualizacja skupi się na naprawie problemu Spotify Wrapped.

Na świecie pojawiają się tajemnicze monolity Na świecie pojawiają się tajemnicze monolity "kosmitów". Kolejny stanął w EuropieCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Naukowcy podpowiadają, jak uniknąć powikłań po COVID-19
  2. Kremowe ciasto bez pieczenia Milky Way w najprostszej odsłonie - pyszności
  3. Niezwykle odważny projekt. iPhone 13 na pierwszym nagraniu robi wrażenie
  4. Mężczyzna udostępniał telewizję "na lewo". Teraz musi zapłacić astronomiczne pieniądze
  5. Obiekty jeszcze straszniejsze niż czarne dziury mogą ukrywać się w kosmosie. Fizycy nie mogą uwierzyć
  6. Nie żyje znany bramkarz. Jeszcze niedawno grał w reprezentacji
  7. Pan Jacek pomaga całe życie. Teraz on potrzebuje wsparcia

Następny artykuł