Techgame.pl
Spotify

Spotify Press Kit

Duże problemy techniczne na Spotify. Użytkownicy są wściekli, chodzi o najpopularniejsze utwory roku 2020

2 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Podsumowanie roku w aplikacji Spotify już jest dostępne dla użytkowników. Aplikacja przygotowała dla każdego użytkownika osobistą historię minionego roku oraz ogólne podsumowanie całej muzyki słuchanej w aplikacji Spotify. Niestety nie wszys

  • Spotify podsumowuje rok spersonalizowanymi playlistami

  • Problemy techniczne uniemożliwiają części użytkowników wyświetlenie Spotify Wrapped

  • Problem czasem rozwiązuje ponowna instalacja aplikacji

Problemów Spotify ciąg dalszy. Był już wyciek danych, teraz problemy z wyświetlaniem podsumowania roku. W których swoją drogą Spotify mówi wyraźnie o trudnościach roku 2020. Szkoda, że dołożył do nich kolejną, będąc już na ostatniej prostej.

Spotify Wrapped 2020 z problemami

Playlista Spotify Wrapped to już coroczna tradycja. Zdecydowana większość użytkowników czeka z niecierpliwością na podsumowanie swego roku. Każdy użytkownik dostał swoje podsumowanie w formie historii, gdzie na kolejnych slajdach dowiaduje się, których piosenek słuchał najczęściej, ilu odkrył w tym roku wykonawców, czy też jak długo słuchał muzyki przez Spotify w ciągu całego roku.

Jest też specjalna playlista składająca się z najczęściej słuchanych utworów tego roku, uszeregowanych od tych najbardziej popularnych na naszych odtwarzaczach. Zarówno historię, jak i playlistę można udostępnić znajomym… A raczej można by było, gdyby nie problemy techniczne.

Problemy techniczne z podsumowaniem roku

Niektórzy użytkownicy skarżą się, że w ogóle podsumowań nie widzą. Zakładka nie pojawia się na ekranie głównym aplikacji, playlisty z najchętniej słuchanymi utworami niestety też nie uświadczymy. Podobno w niektórych przypadkach wystarczy wyszukać w przeglądarce „Spotify Wrapped 2020” i otworzyć link za pomocą aplikacji Spotify.

Uruchomienie Spotify Wrapped 2020 wymaga kreatywności

Niestety wyszukanie podsumowania za pomocą przeglądarki nie zawsze odnosi skutek. Wówczas warto spróbować zaktualizować aplikację. Dalsze postępowanie zakłada odinstalowanie i ponowną instalację Spotify.

A jeśli nadal nie będzie można znaleźć podsumowania Spotify Wrapped… To trzeba poczekać, aż Spotify to naprawi. Chyba że należy się do tego niewielkiego procenta użytkowników, którzy od lat nie mogą u siebie znaleźć podsumowania roku. Wówczas warto napisać do supportu aplikacji.

Miniony rok według Spotify

Ci, którym dane jest zobaczyć podsumowanie roku Spotify, mogą zerknąć na playlistę złożoną z najchętniej słuchanych utworów przez użytkowników aplikacji z całego świata. Niektórzy z pewnością odkryją coś nowego, inni pokręcą głową z rezygnacją, a jeszcze inni z radością wrócą do tych popularnych kawałków.

Jeśli zaś chodzi o prywatne podsumowania, aplikacja pozwala na ich udostępnienie, jednakże przy próbie przesłania komuś swojej historii, kończy się na przeniesieniu go na ogólne Spotify Wrapped… Cóż, najwyraźniej aplikacja aż nadto zadbała o naszą prywatność...

Aktualizacja aplikacji

Być może to również zostanie niebawem naprawione. Można za to bez przeszkód udostępniać swoją prywatną playlistę najczęściej słuchanych utworów. Zawsze warto powymieniać się ze znajomymi i poszerzać horyzonty muzyczne.

Spotify regularnie aktualizuje swoją aplikację i wprowadza wiele udogodnień zarówno dla użytkowników, jak i twórców, dla których aplikacja bywa niekiedy głównym narzędziem pracy i publikacji utworów. Nie ma jednakże wątpliwości, że najbliższa aktualizacja skupi się na naprawie problemu Spotify Wrapped.

Podobne artykuły

Elon Musk z profilu

Technologie

Elon Musk dostał pytanie, które zupełnie wybiło go z równowagi. Rozbrajająca reakcja miliardera

Czytaj więcej >
Samoloty zeroemisyjne od Airbusa - wizualizacja

Technologie

Airbus zaprezentował swoje samoloty przyszłości. Ta technologia zmieni lotnictwo

Czytaj więcej >
szczeniak

Technologie

Tańczący szczeniak-robot podbija internet. Niezwykłe dzieło, aż ciężko się nie uśmiechnąć

Czytaj więcej >
Elon Musk w trakcie wywiadu na konferencji.

Technologie

Elon Musk zapowiedział, kiedy rozpocznie kolonizować Marsa. Data zaskakuje

Czytaj więcej >
PlayStation 2 w dwóch wersjach

Technologie

PlayStation 5 może niebawem wrócić na półki sklepowe. Zapowiadana jest kolejna dostawa

Czytaj więcej >
Xbox Series X i S

Technologie

Nowe informacje o ulepszeniach dla Xbox series X i S. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >