Techgame.pl
3 out of 10: Season 2

youtube.com/Gamer's Little Playground/kadr z filmu

Świetna przygodówka za darmo od Epic Games. Humorystyczny tytuł ukazujący burzliwy proces tworzenia gier wideo

9 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Kolejny darmowy tytuł od Epic Games już dostępny dla użytkowników. 3 out of 10: Season 2 będzie można bez żadnych opłat przypisać do swojej biblioteki na platformie do 15 kwietnia do godziny 17:00. Co ciekawe, gra miała swoją premierę wczoraj, więc

Epic Games Store w ostatnich latach nie zawodzi graczy. Platforma oferuje darmową grę co tydzień, a w okresach dodatkowych promocji, na przykład przy okazji Świątecznej Wyprzedaży, użytkownicy otrzymywali prezenty w postaci bezpłatnych gier każdego dnia przez ponad 2 tygodnie. Prędko pewnie znów takiej promocji nie zobaczymy… Choć kto wie, co Tim Sweeney jeszcze wymyśli, by przekonać graczy do swojej platformy?

Darmowa gra od Epic Games

Najnowsza przygodówka wydana przez Epic Games Store jest kontynuacją przygodówki z ubiegłego roku. 3 out of 10 to seria ekskluzywnych gier dla platformy Tima Sweeneya, która opowiada o zespole deweloperów gier wideo, którzy mimo starań i chęci, nie są w stanie stworzyć choćby przyzwoitego tytułu. Stąd też nazwa serii, 3 out of 10, ma się odnosić do średniej oceny nowej produkcji studia Shovelworks.

Przygodówka jest utrzymana w prześmiewczym, nieco czasem wisielczym, humorystycznym klimacie, który przywodzi na myśl takie klasyki jak Deponia czy Tales From The Borderlands studia Telltale Games. Pierwsza część, podobnie jak druga, była dostępna za darmo przez tydzień od swojej premiery. Za stworzenie produkcji odpowiada studio Terrible Posture Games.

Nowości w Epic Games

Najnowsza gra wydana jako tytuł ekskluzywny dla Epic Games nie jest jedyną nowością w tym serwisie. Niedawno ruszył również nowy, już trzeci, sezon w grze Rocket League, która trafiła pod skrzydła Epica jesienią ubiegłego roku. Od tamtej pory produkcja miała swoje lepsze i gorsze chwile, jeśli chodzi o jej poprawne działanie na nowej platformie oraz kapryśne serwery.

Niemniej prawdopodobnie zmiana bandery wyszła Rocket League na dobre, gdyż wraz z przejściem tytułu na model free to play, przypływ nowych graczy ożywił produkcję i znacznie zwiększył możliwości doboru odpowiednich przeciwników. Co ciekawe, został dodany również system codziennych, oficjalnych turniejów, które przyciągają dziesiątki graczy każdego dnia.

Przypominamy, że 3 out of 10: Season 2 będzie dostępny za darmo jeszcze przez niespełna tydzień - do 15 kwietnia 2021. Jeśli zaś chodzi o Rocket League, tytuł jest cały czas w modelu free to play i nie ma raczej szans na zmianę w tym temacie, więc wszyscy miłośnicy samochodówek i piłki nożnej mogą spróbować swoich sił na arenach przygotowanych przez studio Psyonix.

źródło: Epic Games Store

Artykuły polecane przez redakcję Techgame:

  • Skandaliczne praktyki polskiego dostawcy jedzenia. Pyszne.pl szkodzi restauracjom?

  • Xiaomi zadziwia swoim nowym wynalazkiem. Już dziś można kupić inteligentną deskę klozetową

  • Nagrody BAFTA 2021 rozdane. Polakom nie poszło najlepiej

Podobne artykuły

play at home

Gry

Darmowe gry od Sony. Gigant przeznacza miliony dolarów na pomoc

Czytaj więcej >
Team Fortress 2

Gry

Zmarł Rick May - głos Żołnierza z Team Fortress 2

Czytaj więcej >
valorant

Gry

Valorant powoduje spadki płynności w innych grach. Riot się tłumaczy

Czytaj więcej >
crysis

Gry

Crysis Remaster czy nowa część? Powstawanie gry niemal pewne

Czytaj więcej >
the pope

Gry

Polskie studio zapowiada kontrowersyjny tytuł. Symulator papieża już w wkrótce

Czytaj więcej >
podpalil komputer na wizji

Gry

Pechowa transmisja na żywo. Podpalił komputer podczas składania

Czytaj więcej >