MSI Creator 15
Źródło: PurePC

MSI Creator 15 przedstawiony – notebook kompletny?

Krystian MowelKrystian Mowel
1 Czerwca 2020

Urządzenia twórców treści cieszą się ciągle rosnącym zainteresowaniem. MSI zdecydowało się wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu na rynki i stworzyło laptopa Creator 15, który został wyposażony w niezwykle wydajny procesor Intela i kartę graficzną Nvidia z rodziny Turing.

Notebook ma nadawać się zarówno do pracy z zaawansowanymi programami jak i korzystania z najnowszych gier na najwyższych wymaganiach.

MSI Creator 15 – podstawowa specyfikacja

Laptopa posiada ekran IPS o przekątnej 15,6 cala i rozdzielczości 1080p lub 4K. Sercem urządzenia jest procesor z rodziny Comet Lake-H czyli Intel Core i7-10875H, którego pracę wspiera 64 GB pamięci RAM i ultraszybkie nośniki SSD NVMe. Producent nie zapomniał również o zaawansowanej karcie graficznej, którą w tym wypadku jest Nvidia GeForce RTX 2080 Super Max-Q, jednakże dostępne są również niższe wersje, takie jak GeFroce GTX 1660 Ti.

MSI Creator 15 – dodatkowe dane

Oprócz podstawowych podzespołów, MSI zadbało również o mniej znaczące elementy wyposażenia, które mimo wszystko wpływają na komfort z korzystania. Podświetlana klawiatura, duży gładzik z czytnikiem linii papilarnych i bardzo przyzwoite głośniki to tylko podstawowe dodatki. Na boku laptopa znajdziemy złącza USB-C, HDMI oraz czytnik kart pamięci SD. Producent chwali się również świetną baterią, która potrafi utrzymać komputer bez ładowania przez 9 godzin pracy. Niestety, dotychczas nie ujawniono ceny za urządzenie. Poznamy ją prawdopodobnie, gdy MSI Creator 15 zadebiutuje w sklepach.

Następny artykuł