Samsung Galaxy Note 20+
Źródło: Tablety.pl

Samsung Galaxy Note 20+ z aparatem 108 Mpix. Premiera flagowca w sierpniu

Krystian MowelKrystian Mowel
4 Czerwca 2020

Samsung stawia na najlepsze i najwyższej jakości podzespoły do swoich flagowych modeli, co potwierdzają doniesienia dotyczące Samsunga Galaxy Note 20+. Według informacji krążących w sieci otrzyma on aparat z głównym sensorem 108 Mpix.

Premiera urządzenia ma mieć miejsce dopiero w sierpniu, jednak pojawia się coraz więcej plotek i informacji na temat tego, jak będzie wyglądał flagowy model Samsunga.

Linia Samsung Galaxy Note 20


Producent już zapowiedział, że najnowsze urządzenia ze znanej serii Note trafią na rynek pod koniec sierpnia. Następcy Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+ mają zaoferować wybitne podzespoły, co potwierdza wyciek informacji dotyczących aparatów zastosowanych w tych urządzeniach. Już teraz wiadomo, iż producenci wykorzystają zestaw znany z Samsunga S20 Ultra. Jedyną zmianą jest zastąpienie sensora ToF laserowym czujnikiem ostrości.


108 Mpix jako główny sensor


Oprócz wcześniej wspomnianego sensora Bright HM1 o rozdzielczości 108 Mpix i przesłonie 1/1.33”, w Samsungu Galaxy Note 20+ znajdziemy również aparat 12 Mpix ISOCELL Fast 2L3 oraz teleobiektyw Slim 3M5 o rozdzielczości 13 Mpix. Co do ostatniego aparatu, to tu widać znaczący regres w stosunku do Galaxy S20 Ultra, który na swoim pokładzie posiada 48 Mpix i możliwość stukrotnego przybliżenia. Najnowszy model z serii Note będzie posiadał tę statystkę o połowę mniejszą – 50x zoom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Redmi 9 nowym liderem budżetowców? Cztery aparaty i procesor MediaTek
  2. TikTok najpopularniejszą aplikacją w maju na Androidzie i iOS – Ranking TOP
  3. iPad Air 4 z portem USB-C, iPad mini z Lightning. Apple nie może się zdecydować
  4. iOS 14 – lista urządzeń, które otrzymają nową aktualizację

Następny artykuł