iOS14
Źródło: ITHardware

iOS 14 z funkcją nagrywania połączeń. Apple ujawnia kolejne szczegóły

Krystian MowelKrystian Mowel
10 Czerwca 2020

Najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego Apple dla smartfonów ma pojawić się jeszcze w tym miesiącu. Wśród zmian wiele ciekawych funkcji, a jedną z nich jest możliwość nagrywania połączeń – w aplikacji Telefon i FaceTime.

Nagrywanie rozmów na iOS 14

Taką nowinę podają osoby związane z jailbreakem, którzy uzyskali grafikę zapowiadającą wprowadzenie nowej funkcji. Użytkownicy, którzy wyrażą zgodę na nagrywanie rozmów, również będą mogli to robić. Oznacza to, iż jeśli nie chcesz być nagrywany przez innych, sam również nie możesz ich nagrywać. Pozwala to na zachowanie prywatności przez osoby, które nie są zainteresowane taką funkcją. Jeszcze nie wiadomo, jak będzie to funkcjonowało, gdy będziemy próbowali nagrać rozmowę z użytkownikiem Androida, ale prawdopodobnie Apple wykorzysta do tego komunikat, który poinformuje o nagrywaniu.

Pozostałe nowości w iOS 14


Premiera nowego systemu ma mieć miejsce 22 czerwca, wtedy też poznamy wszystkie jej możliwości i funkcje, jakie wprowadza. Poza funkcją nagrywania rozmów, iOS 14 pozwoli korzystać z wybranych aplikacji bez ich instalowania, dodany zostanie nowy ekran z aplikacjami oraz widżety wreszcie trafią na ekran główny. Ponadto, Apple zapowiada wprowadzenie usprawnień dla wielu innych aplikacji i programów, które już wcześniej wymagały dopracowania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy iMac zadebiutuje podczas tegorocznej konferencji WWDC
  2. Google Meet z funkcją wyciszania szumów podczas rozmów wideo
  3. Wiemy, kiedy Sony pokaże pierwsze gry na PlayStation 5
  4. Wyciekły numery telefonów użytkowników WhatsAppa. Twoje dane osobowe nie są bezpieczne

Następny artykuł