Samsung Galaxy Tab S7
Źródło: Twitter

Samsung Galaxy Tab S7 - konkurencja dla iPada Pro 2020?

Krystian MowelKrystian Mowel
12 Czerwca 2020

Przewaga smartfonów nad tabletami stale się powiększa. Produkty, których nie jesteśmy w stanie zabrać ze sobą w kieszeni są zdecydowanie mniej dopracowywane. Samsung stara się wciąż zachęcać klientów do zakupu tych urządzeń, stąd prezentacja nowego Samsunga Galaxy Tab S7.

Koreański producent właśnie przedstawił najnowszy tablet, który ma rywalizować z iPadem Pro.

Samsung Galaxy Tab S7 vs iPad Pro 2020


Nowy tablet od Samsunga będzie miał 11-calowy ekran, czyli tak jak iPad Pro z 2020 roku. Różnica jest jedynie taka, że sprzęt koreańskiej firmy będzie zdecydowanie większy i grubszy. Eksperci twierdzą, że to przez ogromną baterię, jaka została wykorzystana w tablecie Samsunga, gdyż ma ona pojemność aż 7760 mAh. Dodatkowo grubości dodaje podwójny aparat na tylnej obudowie. Dodatkowo Tab S7 będzie większe o zeszłorocznego modelu. Poza tym, tablet wygląda jak typowe urządzenie od Samsunga, wpisując się w dotychczasowy design koreańskiego sprzętu.

Samsung Galaxy Tab S7 – parametry

Oprócz ekran o przekątnej 11 cali, Samsung przygotowuje również drugą wersję urządzenia, które będzie miało wyświetlacz 12,4 cala. Nie wiemy jeszcze zbyt wiele o podzespołach tabletu, jednak możemy się domyślać, że nie będzie on wiele różnił się od zeszłorocznego modelu. Podobnie sytuacja wygląda z ceną, która najprawdopodobniej wyniesie 3200 zł. Według doniesień, tablet ma pojawić się na rynku w połowie lipca tego roku.

Następny artykuł