Honor X10
Źródło: strona producenta

Honor X10 skazany na sukces - od średniaka do high-endu

Krystian MowelKrystian Mowel
14 Maja 2020

Nadchodzący wielkimi krokami Honor X10 kryje już coraz mniej tajemnicy. Ujawniono dokładne parametry techniczne średniaka wywodzącego się od producenta Huawei. Pozostało nam jedynie poczekać na informacje o cenie najnowszego smartfona!


Czym właściwie różnią się telefony Honor od Huawei? Przede wszystkim niższą ceną i lekko okrojonymi podzespołami, które mimo wszystko tworzą z tych urządzeń świetnie smartfony. Jak będzie z Honorem X10? Czy okaże się on hitem sprzedażowym?

Honor X10 – jak ze średniaka zrobić hit?

Warto zaznaczyć, iż urządzenia Honor coraz bardziej wydają się być całkowicie niezależnymi od swojej „rodzimej” marki, czyli Huawei. Wyróżnia je doskonały design, który jak już na pierwszy rzut oka widać jest skierowany głównie do młodszej grupy odbiorców. Oprócz wieku użytkowników niższa jest również cena tych urządzeń. Wpływa to na ogromne zainteresowanie smartfonami tej marki, gdyż charakteryzuje jest doskonała proporcja ceny do jakości.

Honor X10 – parametry techniczne

Najnowszy Honor ma pojawić się na rynku 20 maja. Nie znamy jeszcze jego ceny, natomiast posiadamy już pełną specyfikację. Model X10 posiada duży, bo aż 6,63-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości Full HD+ oraz odświeżaniem 90 Hz. Sercem tego urządzenia jest procesor Kirin 820 z 6 GB pamięci RAM. Całość zasilane jest przez ogniwo o pojemności 4300 mAh oraz z funkcją szybkiego ładowania urządzeniami o maksymalnej mocy 22,5 W. Do dyspozycji jest również 64 lub 128 GB pamięci, odbiornik 5G, czytnik odcisków palców i potrójny aparat (40 Mpix, 8 Mpix i 2 Mpix).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prezes Xiaomi przyłapany! Korzysta z iPhone'a
  2. Premiera Oppo A12 w Polsce - budżetowy smartfon za 600 zł!
  3. Huawei kolejny rok bez usług Google? Niekoniecznie
  4. Premiera Pixel 4a przesunięta na czerwiec
Następny artykuł