Redmi 9A
Źródło: Giztop

Wyciekła częściowa specyfikacja Redmi 9A. Premiera już wkrótce

Krystian MowelKrystian Mowel
14 Czerwca 2020

Redmi 9A to smartfon z rodziny Xiaomi, który już wkrótce może trafić na rynek. Urządzenie zostało znalezione na stronie FCC, gdzie sprzęt został certyfikowany. Przy okazji wyciekła częściowa specyfikacja Redmi 9A.

Marka należąca do Xiaomi przygotowuje kolejny model z serii Redmi 9. Czym tym razem zaskoczy chiński producent?

Redmi 9A – specyfikacja

Co prawda nie wyciekła jeszcze pełna specyfikacja urządzenia, ale to co znajdziemy w sieci może wydawać się bardzo interesujące. Redmi 9A otrzyma bardzo pojemny akumulator 4900 mAh, co pozwoli na długą pracę na jednym ładowaniu. Urządzenie będzie mogło obsługiwać dwie karty SIM. Wiemy również, że całość będzie pracować pod kontrolą Androida 10, ale ze specjalną nakładką MIUI.

Redmi 9A – kolejny przeciek

O urządzeniu wiemy trochę więcej z poprzednich przecieków, jednak nie możemy potwierdzić ich w stu procentach. Według plotek, Redmi 9A ma posiadać ekran o przekątnej 6,5 cala oraz rozdzielczości HD+. Sercem urządzenia będzie procesor MEdiaTek Helio G25 oraz 32 GB pamięci wbudowanej. Główny aparat otrzyma obiektyw o wielkości 13 Mpix, natomiast przednia kamerka będzie posiadała 5 Mpix. Dokładna data premiery i cena urządzenia wciąż pozostają tajemnicą.

Następny artykuł