Xiaomi Mi Power Bank 3
Źródło: Android.com.pl

Xiaomi stworzyło powerbank o ogromnej pojemności. Naładuje smartfon 10 razy

Krystian MowelKrystian Mowel
14 Czerwca 2020

Pojemny powerbank to obecnie podstawa. Nigdy nie wiemy, kiedy jego posiadanie może uratować nam życie. Xiaomi od lat tworzy urządzenie o nazwie Mi Power Bank, które cieszy się dużą popularnością. Tym razem chiński producent przygotował jego nową, jeszcze bardziej pojemną wersję.

Powerbanki od Xiaomi są uważane za jedne z lepszych na rynku, ich minimalistyczny wygląd cieszy oko i napełnia Twóją baterię.

Nowy Mi Power Bank 3 od Xiaomi

Pierwsza odsłona modelu Mi Power Bank 3 pojawiła się już w zeszłym roku. Wówczas chiński producent zaopatrzył urządzenie w ogniwo o pojemności 20000 mAh, którego największym atutem było wsparcie dla technologii szybkiego ładowania o mocy aż 50W. Tym razem Xiaomi zwiększyło znacząco pojemność powerbanka lecz zmniejszyło prędkość ładowania. Z punktu widzenia ilości na ładowań to dobra decyzja.

Naładuj telefon 10 razy!

Nowy model Xiaomi Mi Power Bank 3 posiadający aż 30000 mAh pozwoli na wielokrotne ładowanie naszych urządzeń. W przypadku telefonu Redmi K30 Pro uda nam się uzupełnić baterię 4,5-krotnie, natomiast iPhone’a SE (2020) naładujemy aż dziesięciokrotnie! Tak świetny wynik z całą pewnością skusi wielu zainteresowanych. Powerbank wciąż posiada funkcję szybkiego ładowania, jednak została ona zmniejszona z 50W do zaledwie 18W. Urządzenie ma kosztować zaledwie 95 zł, co jak na tak dużą pojemność jest świetną ceną. Nowy model będzie miał premierę 18 czerwca.

Następny artykuł