Amazfit Ares
Źródło: Strona producenta

Xiaomi zapowiada nowy smartwatch - Huami Amazfit Ares zachwyca designem

Krystian MowelKrystian Mowel
15 Maja 2020

Należąca do Xiaomi firma Huami zapowiada kolejny ciekawy smartwatch: Amazfit Ares. Urządzenie ma być zegarkiem sportowy, który łudząco przypomina klasyczne modele Casio, które przypominają kostkę. Czy Xiaomi ma szanse zagrozić największym?

Premiera smartwatcha przewidziana jest na 19 maja, ale wiele osób już teraz zamówiło go w przedsprzedaży. Co takiego oferuje zegarek od Xiaomi?

Huami Amazfit Ares – monitoring 70 dyscyplin

Czym właściwie wyróżnia się nowy zegarek od Xiaomi i dlaczego tak wiele osób zdecydowało się jego zakup? Powodu należy przede wszystkim dopatrywać się w nowym funkcjom, które zapewniają możliwość monitoringu aktywności w ramach aż 70 dyscyplin! Innymi przydatnymi możliwościami są analiz sportowe Firstbeat oraz pomiar pułapu tlenowego VO2Max. Amazfit obliczy efektywność Twoich treningów i powie Ci, jak dużo czasu potrzebujesz na regenerację.

Huami Amazfit Ares – doskonały design

Amazfit Ares to nie tylko innowacyjne technologie, ale również świetnie wzornictwo. Swoim designem bliźniaczo przypomina klasyczny model zegarka Cassio DW-5600 z 1987 roku. Wydaje się, że to właśnie kultowa „kostka” była inspiracją dla nowego smartwatcha Huami. Dodatkowo, zegarek ma wzmocnioną kopertę, solidny pasek z gumy i zapewnia wodoszczelność do 50 metrów. Według postów publikowanych przez szefa Huami, Huang Wang wynika, że Amazfit będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz ciemnozielonej. Cena do tej pory jest nieznana, będziemy musieli poczekać na nią do przyszłego tygodnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Premiera Oppo A12 w Polsce - budżetowy smartfon za 600 zł!
  2. Honor X10 skazany na sukces - od średniaka do high-endu
  3. Seria "Harry Potter" od dzisiaj na Netflix! Prawdziwa gratka dla fanów
  4. Premiera MIUI 12 już wkrótce - Xiaomi ujawnia datę premiery
Następny artykuł