BTS
Źródło: HTTech

Samsung wydał wersję flagowca Galaxy S20+ dedykowaną... fanom K-popu

Krystian MowelKrystian Mowel
15 Czerwca 2020

Koreańska firma wydała specjalną wersję swojego tegorocznego flagowca Galaxy S20+ 5G w kolorze fioletowym. Kolorystyka „BTS Edition” to ukłon w stronę ogromnej rzeszy fanek K-popu oraz koreańskiego boysbandu BTS. Do zestawu można dokupić słówkami Galaxy Buds w edycji BTS.

Koreański pop zyskuje coraz więcej fanów na całym świecie. Samsung rozumie ich potrzeby i postanowił zrobić coś specjalnie dla fanów zespołu BTS.

Siła fanów k-popu

Fenomen koreańskiego popu dociera do każdego zakątka świata. Jedna z najważniejszych grup tego nurtu są fanki i fani zespołu BTS. Siłę fanek boysbandu mogliśmy zaobserwować w ostatnim czasie w naszym kraju, gdy stacje telewizyjne TVN i TVP postanowiły zadrwić z członków zespołu. Takie zachowanie spotkało się z ogromnymi protestami w sieci i zakończyło się zwolnieniem reportera telewizyjnego TVN.


Samsung celuje w poszczególne grupy odbiorców


Koreańska firma nie mogła odpuścić okazji, aby przeciągnąć fanów tej specyficznej muzyki na swoją stronę. Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition wyróżnia się purpurowym kolorem obudowy, wytłoczonym logiem boysbandu i dodatkami w stylu serc na obudowie aparatu. W zestawie do tej wersji flagowca można dokupić słuchawki Galaxy Buds+ BTS Edition oraz ładowarkę Wireless Charging Pad Slim również w wersji BTS.

Następny artykuł