Vivo V19 Neo
Źródło: GadgetMatch

Vivo V19 Neo - średniak ze Snapdragonem 675 i dobrym aparatem

Krystian MowelKrystian Mowel
15 Czerwca 2020

Chiński koncern zajmujący się produkcją smartfonów Vivo, przedstawił nowy, bardzo ciekawy telefon ze średniej półki. Posiada bardzo dobry procesor, świetny ekran i przyzwoity aparat. A to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie!

Vivo to firma, która z roku na rok coraz odważniej puka do drzwi wielkiego rynku smartfonów. Czy uda jej się pójść w ślady Xiaomi?

Vivo V19 Neo – specyfikacja


Vivo V19 Neo posiada ekran AMOLED o przekątnej 6,44 cala oraz rozdzielczość FullHD. Przedni aparat umieszczony jest w ekranie, w jego prawym górnym roku, co sprawia że sam wyświetlacz rozciąga się od jednej krawędzi do drugiej. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy Snapdragon 675, którego pracę wspiera 8 GB pamięci RAM. Użytkownik tego smartfona będzie miał do dyspozycji 128 GB pamięci wewnętrznej. Warto zwrócić uwagę również na aparat w tym urządzeniu, gdyż jest to poczwórny obiektyw (48, 8, 2 i 2 Mpix)


Vivo V19 Neo – cena i dostępność


Vivo V19 Neo trafił na razie do sprzedaży na Filipinach, jednak wkrótce ma pojawić się też na rynku globalnym. Wydaje się, że jego debiut w Polsce to tylko kwestia czasu. Cena urządzenia ma oscylować w granicach 320 euro, co w przeliczeniu na naszą walutę wynosi około 1420 złotych.

Następny artykuł