Telewizor Honor
Źródło: Twitter

Nowy telewizor Honor - szczegóły urządzenia

Krystian MowelKrystian Mowel
18 Maja 2020

Już dzisiaj ma odbyć się prezentacja nowego urządzenia firmy Honor – telewizor Smart TV. Producent z rodziny Huawei postanowił przedstawić informacje na temat specyfikacji technicznej i wyposażenie, jakie będzie posiadał telewizor.

Premiera nowego urządzenia ma odbyć się jeszcze dzisiaj. Dowiem się podczas jego trwania więcej informacji na temat Honor Smart TV.

Najnowsze technologie w telewizorze Honor

Honor Smart TV ma otrzymać funkcję Adaptive Contrast Management, która jest odpowiedzialna za zmianę kontrasty oraz barw podczas oglądania wybranych treści. Technologia pozwala na automatyczne dopasowanie odpowiednich ustawień, w zależności od materiału, który oglądamy. Producent wyposażył telewizor również w algorytm Super Resolution, który zadba o poprawą treści w słabszej jakości.

Rozmowa z telewizorem? – Honor Smart TV

Telewizor Honor ma być wyposażony w aż sześć mikrofonów, które mają ułatwiać użytkownikowi kontrolowanie całego systemu. Ich czułość ma stać na bardzo wysokim poziomie, wobec czego będzie można go kontrolować nawet z innego pokoju. Informacje wskazują, że będzie to sprzęt z półki Premium, jednak na więcej informacji musi jeszcze chwilę poczekać. Prezentacja ma odbyć się na kanale YouTube firmy.

Następny artykuł