Xiaomi Mi Note 10 Lite
Źródło: Strona producenta

Xiaomi Mi Note 10 Lite w przedsprzedaży z darmowym prezentem!

Krystian MowelKrystian Mowel
18 Maja 2020

Xiaomi Mi Note 10 Lite właśnie trafił do polskiej przedsprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenia. Producent dla pierwszy klientów dokłada wyjątkowy prezent zupełnie za darmo. To słuchawki Xiaomi Mi True Wireless.

Xiaomi Mi Note 10 Lite miał swój debiut w Polsce zaledwie kilka dni temu. Od dzisiaj możemy go kupić w ramach przedsprzedaży organizowanej przez polskiego dystrybutora.

Xiaomi Mi Note 10 Lite – średniak z przyzwoitym aparatem

Nowy model chińskiej firmy to urządzenie w bardzo atrakcyjnej cenie wynoszącej 1599 lub 1699 zł, w zależności od pojemności pamięci wewnętrznej. Został on wyposażony w 6,5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 2340x1080 pikseli. Jego sercem jest 8 rdzeniowy procesor Kryo 470, którego wspiera 6 GB pamięci RAM. Mi Note 10 Lite posiada ogniwo o pojemności 5260 mAh oraz doskonały poczwórny aparat z największym obiektywem 64 Mpix.

Świetna promocja w przedsprzedaży!

Regularna sprzedaż Xiaomi Mi Note 10 Lite ruszy dopiero 25 maja, jednakże już teraz można zamówić go w ramach przedsprzedaży na stronach najpopularniejszych sklepów z elektroniką. Klienci, którzy zamówią go w pierwszym tygodniu otrzymają od producenta prezent, którym są słuchawki Xiaomi Mi True Wireless. Ich wartość rynkowa oscyluje w kwocie 130 zł, co jest bardzo miłym gestem ze strony chińskiej firmy.

Następny artykuł