Samsung Galaxy Watch 2
Źródło: Strona producenta

Samsung Galaxy Watch 3 - wyciekły pierwsze zdjęcia msartwatcha

Krystian MowelKrystian Mowel
18 Czerwca 2020

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego zegarka Samsunga – Galaxy Watch 3. Pierwsze przecieki ujawniły część informacji o tym sprzęcie, ale dopiero dzisiaj otrzymaliśmy małą informację o wyglądzie urządzenia. Oto jak może wyglądać inteligentny zegarek koreańskiej firmy.

Przecieki trafiły do sieci dzięki stronie certyfikacyjnej. Samsung udostępniając podstawowe dane na temat urządzenia nie spodziewał się, że jego design również wycieknie.

Samsung Galaxy Watch 3 – okrągły i prosty

Wszystko za sprawą serwisu MySmartPrice, który znalazł obrazki prezentujące Galaxy Watch 3. Pochodzą one z koreańskiej strony certyfikującej elektronikę. Design smartwatcha od Samsunga wiele się nie zmienia, również w tym modelu będziemy mieli do czynienia z okrągłą kopertą. Po prawej stronie znajdą się dwa przyciski, a cała ramka będzie obrotowa – czyli zapowiada się powrót do pierwszych generacji tego urządzenia.

Samsung Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3 – specyfikacja

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy przeciek dotyczącego tego urządzenia. Dotychczas dowiedzieliśmy się, że Galaxy Watch 3 będzie dostępny w dwóch wariantach – LTE oraz Wi-Fi. Dostępne będą również dwa rozmiary – 45 mm oraz 41 mm, w których znajdziemy wyświetlacze 1,4 cala lub 1,2 cala. Sprzęt będzie oczywiście wodoodporny na głębokości do 50 m lub przez 10 minut. Wszystko ma zostać zwieńczone 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wbudowanej oraz baterią o pojemności 246 mAh lub 340 mAh.

Następny artykuł