Techgame.pl
Twitter

Spider's Web

Twitter wprowadza wpisy dźwiękowe. Funkcja jest już udostępniana na iOS

18 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Kilka lat temu Twitter zwiększył limit znaków do 280, jednak dla wielu użytkowników to wciąż niewystarczająca liczba. Korporacja postanowiła rozwiązać ten problem i zaproponowała nową funkcję – tweety dźwiękowe.

Chwilowo z powyższej funkcji mogą skorzystać tylko nieliczni użytkownicy aplikacji, którzy posiadają urządzenie z systemem iOS.

Twitter wprowadza nagrania

Zmiana, która miała miejsce w 2017 roku miała pozwolić użytkownikom Twittera na swobodne wypowiedzi i możliwość przekazania większej ilości treści. Niestety, okazało się że 280 znaków to wciąż za mało. Twitter postanowił rozwiązać ten problem, jednak jeszcze bardziej powiększyć limit znaków, zdecydował się wprowadzić tweety głosowe. Czy takie rozwiązanie zadowoli użytkowników platformy i całkowicie przerzucą się na nagrania? Ciężko to stwierdzić.

Tweety dźwiękowe tylko dla nielicznych

Funkcja jest wciąż w trakcie testów i ciężko powiedzieć, kiedy każdy użytkownik Twittera będzie mógł z niej skorzystać. Na razie dostęp do tego udogodnienia otrzymają wybrani użytkownicy posiadający system iOS. Opcja ma pojawić się u wszystkich posiadaczy urządzeń Apple w przeciągu kilku najbliższych tygodni. Nie wiadomo, kiedy trafi ona również do posiadaczy Androidów. Co ciekawe, nasze nagranie może zostać połączone ze standardowym tweedem, dzięki czemu nasze wpisy mogą wynosić 280 znaków i dodatkowo kilkusekundowe nagranie.

Tagi:

AndroidiOSTwitter

Krystian MowelAutor

Doświadczony copywriter i dziennikarz na wielu mniejszych portalach internetowych. Fanatyk angielskiej piłki, koszykówki zza oceanu i jazdy na rowerze fixed bike. Zarażony grą na konsolach – szczególnie seriami Fify i NBA2K. Miłośnik dobrego gotowania i podróżowania.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Najnowsze

O tym się mówi

Militaria

MOSFET w replikach airsoft. Do czego służy i czy warto go stosować?

Czytaj więcej >
Materiał Partnerski

Technologie

Jak wybrać tablet? Najważniejsze wskazówki

Czytaj więcej >
Freepik.com

Gry

Wymagania gier na 2022 rok – jak im sprostać?

Czytaj więcej >
Esport zyskuje na popularności – dlaczego?

Gry

Esport zyskuje na popularności – dlaczego?

Czytaj więcej >
"Dr Google" vs HeyCzeker

Technologie

"Dr Google" vs HeyCzeker – sprawdź, co pomoże Ci bardziej, gdy Twoje zdrowie zacznie szwankować

Czytaj więcej >