Xiaomi Mi Watch Revolve
Źródło: XiaomiToday

Xiaomi Mi Watch Revolve zadebiutuje wkrótce - globalna wersja Mi Watch Color

Krystian MowelKrystian Mowel
19 Czerwca 2020

Smartwatch od chińskiego producenta Xiaomi o nazwie Mi Watch Color swój debiut miał w styczniu tego roku i wywołał spore zainteresowanie. Niestety, urządzenie przez długi czas było dostępne tylko w Chinach, jednak teraz ma się to zmienić – na światowy rynek wchodzi Xiaomi Mi Watch Revolve.

Mi Watch Color zmienił nazwę i na światowym rynku będzie występował pod nazwą Mi Watch Revolve.

Xiaomi Mi Watch Revolve – specyfikacja

Mi Watch Revolve to świetnie prezentujące się urządzenie, które może pochwalić się między innymi wyświetlaczem AMOLED o średnicy 1,39 cala i rozdzielczości 454 x 454. Urządzenie posiada również wbudowaną baterię o pojemności 420 mAh, która ma zapewnić pracę przez 14 dni lub przez 22 dni w trybie oszczędzania. Światowa wersja ma otrzymać znacznie lepszą lokalizację i wsparcie językowe dla konkretnych regionów świata. Ponadto, urządzenie zostało wyposażone w GPS, Bluetooth oraz moduł NFC, który ma posiadać wsparcie dla Google Pay.

Xiaomi Mi Watch Revolve – design

Z pewnością warto wspomnieć o wyglądzie całego urządzenia, które zdecydowanie przykuwa wzrok. Okrągła koperta i zgrabny pasek nadają elegancji temu produktowi od Xiaomi. Co ciekawe, producent zadbał o możliwość personalizacji wygląda urządzenia, oferując ponad 110 tarcz oraz 7 różnych kolorów pasków. To daje zawrotną liczbę 1540 kombinacji, które można sobie wybrać. Urządzenie może okazać się hitem, gdyż jego cena ma wynosić zaledwie 450 złotych.

Następny artykuł