Techgame.pl > Technologie > Dell Alienware przedstawia nowy monitor gamingowy z odświeżaniem 360 Hz
Krystian Mowel
Krystian Mowel 19.03.2022 05:27

Dell Alienware przedstawia nowy monitor gamingowy z odświeżaniem 360 Hz

Dell Alienware
DigitalTrends.com

Dotychczas standardem w tego rodzaju sprzęcie było odświeżanie na poziomie 240 Hz., jednakże użycie specjalnego trybu overlocking pozwala osiągać aż 360 Hz.

Magia dla oczu


Nowy monitor od Alienware posiada 24,5-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości FullHD. Wykorzystanie wyświetlacza typu IPS pozwala na dokładniejsze przedstawienie szerokich kątów widzenia oraz doskonałej reprodukcji barw kolorów. W wypadku tego monitora mamy do czynienia z 99% palety barw sRGB. W przypadku takich podzespołów ciężko o lepszy performance w grach.

Nvidia G-Sync i AMD FreeSync


Na tylnym panelu znajdziemy aż trzy porty USB 3.0, dwa wejścia HDMI 2.0 oraz gniazdo słuchawkowe. Producent postanowił wyposażyć monitor w jeszcze jedno udogodnienie, którym jest funkcja AlienFX, pozwalająca na pełną konfigurację systemu podświetlenia monitora. Warto dodać, że sprzęt jest kompatybilny z usługami Nvidia G-Sync oraz AMD FreeSync, co ułatwia współprace z najpopularniejszymi kartami graficznymi. Data jego premiery i cena nie zostały jeszcze ujawnione. Prawdopodobnie przyjdzie nam poczekać kilka tygodni.

Tagi: Nvidia
Powiązane