WWDC 2020
Źródło: TheVerge

WWDC 2020 już dzisiaj! Co na konferencji zaprezentuje Apple?

Krystian MowelKrystian Mowel
22 Czerwca 2020

Już dzisiaj wieczorem o godzinie 19:00 polskiego czasu będziemy świadkami wielkiego wydarzenia, jakim jest konferencja Apple. Poznamy na niej przede wszystkim nowe oprogramowanie dla praktycznie wszystkich urządzeń dostępnych w ofercie firmy. Co jeszcze nas czego?

Wreszcie nadszedł dzień, na który fani produktów z charakterystycznym nadryzionym jabłkiem czekali od dawna. Pora na WWDC 2020!


WWDC 2020 całkowicie w sieci

Obecna sytuacja, jaka panuje na świecie zmusza nas do całkowitej zmiany naszego dotychczasowego życia. Epidemia koronawirusa mocno odbiła się również na branży technologicznej. Z uwagi na bezpieczeństwo i wprowadzone nakazy, takie wydarzenia jak WWDC muszą odbyć się całkowicie w sposób wirtualny. Apple stworzyło nawet specjalną aplikację, która ma ułatwić oglądanie transmisji z dzisiejszego wydarzenia.


iPhoneOS/iOS 14 – najbardziej oczekiwany


Kilka dni temu poinformowaliśmy o możliwej zmiany nazwy systemu, które obecny jest na smartfonach od firmy Apple. iPhoneOS ma powrócić jako główna nazwa, nie wiadomo jednak, kiedy to się stanie. Najprawdopodobniej najbliższa wersja będzie nosiła jednak nazwę iOS 14. Podczas konferencji mają zostać przedstawione również inne oprogramowania – iPadOS, macOS 10.16, watchOS 7 i wiele innych nowości.

Następny artykuł