Redmi Display 1A
Źródło: PurePC.com

Xiaomi wprowadza do oferty pierwszy monitor komputerowy – Redmi Display 1A

Krystian MowelKrystian Mowel
28 Maja 2020

Redmi czyli submarka podległa firmie Xiaomi wprowadza na rynek pierwszy w swojej ofercie monitor komputerowy Display 1A. Sprzęt początkowo będzie dostępny tylko w Chinach, ale ciekawe parametry i bardzo atrakcyjna cena mogą zachęcić chińską firmą do dystrybucji na całym świecie.

Redmi postanowiło uderzyć w niższa półkę monitorów komputerowych, co wiąże się z niesamowicie niską ceną. Display 1A możemy zakupić już za 340 złotych!

Debiut Xiaomi wśród monitorów

Redmi Display 1A jest już dostępny w przedsprzedaży w Chinach i już niedługo trafi na półki sklepowe. Jego cena szokuje, gdyż kosztuje on tylko 340 zł! Ekran 23,8 cala o rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli), współczynnik kontrastu na poziomie 1000:1 oraz jasność na 250 nitów. Dodatkowo Redmi Display 1A posiada z tyłu obudowy dwa złącza – HDMI i VGA.

Monitor nie dla graczy

W związku z niską ceną ciężko, aby Redmi Display 1A nadawał się do również do gier. Monitor posiada czas reakcji matrycy szacowany na 6 ms, natomiast odświeżanie obrazu ma miejsce w maksymalnie 60 Hz. Taka specyfikacja powinna zmartwić gamerów, którzy z całą pewnością powinni poszukać innego rozwiązania.

Następny artykuł