Lime
Źródło: brd24.pl

Hulajnogi elektryczne Lime również w Krakowie. Darmowe przejazdy na zachętę

Krystian MowelKrystian Mowel
29 Maja 2020

Już od jutra (30.05) na ulicach Krakowa pojawi się aż 400 nowych hulajnóg elektrycznych firmy Lime. Jest to czwarte w Polsce miasto, w którym mieszkańcy będą mogli skorzystać z usług operatora. Na początek otrzymają oni darmowe przejazdy na zachętę.

Hulajnogi elektryczne stały się ogromnym hitem szczególnie w Warszawie, gdzie tak naprawdę możemy je spotkać wszędzie.

Kraków czwartym miastem z hulajnogami Lime

Dotychczas z usług operatora Lime mogliśmy skorzystać w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Jako czwarte miasto do tego grona dołącza Kraków. Widok charakterystycznych zielonych pojazdów jest doskonale znany mieszkańcom wyżej wymienionych miast i Lime ma nadzieję, że podobnie stanie się w Krakowie. Na początek ma zostać rozstawionych 400 sztuk w dawnej stolicy Polski. Hulajnogi mają stać się alternatywą dla komunikacji miejskiej, która z uwagi na epidemię koronawirusa jest zdecydowanie mniej chętnie wykorzystywana do przemieszczania się po mieście.

Darmowy przejazd na zachętę

Osoby, które dopiero założą konto w aplikacji mobilnej Lime będą mogły skorzystać z bezpłatnego przejazdu hulajnogą. Aby uzyskać taki przyjazd wystarczy użyć kodu „LIMEWKRAKOWIE”, co pozwoli na doładowanie konta o 10 zł (14 minut jazdy). Klienci, którzy posiadają już konto również otrzymali promocję obowiązującą od 29 do 31 maja. Na hasło „LIMEKOCHAKRAKÓW” przysługuje ulga, wedle której za każdy przejazd do 30 minut zapłacimy tylko 8 zł.

Następny artykuł