Techgame.pl
Fragment trailera Anno 1701 Edycja Historyczna

youtube.com/Ubisoft North America/kadr z filmu

Ubisoft przedłuża Happy Holidays. Darmowe gry można odebrać tylko do jutra

19 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Promocja Happy Holidays w Ubisoft Connect miała trwać od 14 do 18 grudnia. Dziś jednak developer zaskoczył graczy miłą niespodzianką w postaci darmowego Anno 1701: Edycja Historyczna oraz możliwości odbioru wszystkich prezentów z poprzednich dni. T

  • Ubisoft przedłuża świąteczną promocję

  • Anno 1701 Edycja Historyczna do zgarnięcia za darmo

  • Można też odebrać wszystkie prezenty z poprzednich dni promocji

  • Happy Holidays potrwa tylko do godziny 14:00 dnia 20 grudnia 2020 

Mimo że zdecydowanie najwięcej szumu jest wokół Świątecznej Wyprzedaży w Epic Games, która dziś sprezentowała nam świetną grę typu survival - The Long Dark, to nie można zapomnieć też o innych platformach, które radośnie wręczają graczom swoje upominki. Tym razem warto skierować wzrok w stronę Ubisoftu.

Darmowe gry na święta od Ubisoftu

Promocja Happy Holidays trwa już od 14 grudnia. W tym czasie gracze mogli odebrać za darmo dwie produkcje Ubisoftu - Starlink: Battle for Atlas (której tytuł ani trochę nie kojarzy się z siecią Elona Muska) oraz motocyklową zręcznościówkę Trials Rising. Dziś do tego świątecznego tortu dołączyła jeszcze wisienka w postaci remasteru klasycznego Anno 1701 z 2006 roku.

Anno 1701 Edycja Historyczna to gra, którą gracze doskonale znają i kochają (przynajmniej ci, którzy lubią powolne strategie ekonomiczne), tyle że z kilkoma unowocześnionymi aspektami. Grafikę możemy podziwiać w rozdzielczości 4K, system sterowania oraz tryby sieciowe zostały nieco zmodernizowane, a gra zyskała dodatek pod tytułem Klątwa Smoka.

Dodatkowa zawartość w świątecznym pakiecie Ubisoftu

Oprócz trzech pełnych wersji gier gracze zostali obdarowani przedmiotami do wykorzystania w grach francuskiego wydawcy. Wśród nich znajdziemy prezent śnieżnej surferki Nahari w Hyper Scape (first person shooter dostępny w modelu free-to-play), strój Power Suit i maskę Ubisoft w Watch Dogs Legion oraz pakiet Żeglarza dla osady i strój Bayeka (głównego bohatera AC Origins) dla Eivora w Assassin’s Creed Valhalla.

Trzeba przyznać, że zestaw jest całkiem porządny, choć trochę szkoda, że developer nie pokusił się o sprezentowanie graczom jednej ze starszych części swojej flagowej serii Assassin’s Creed. Cóż, w tym temacie będą musiały wystarczyć skórki dla wikingów…

Ograniczony czas na odebranie prezentów

Należy mieć na uwadze fakt, że wszystkie te prezenty można odebrać tylko do jutra, czyli 20 grudnia 2020 do godziny 14:00. Później promocja Happy Holidays oficjalnie zniknie ze strony Ubisoftu. Jeśli zależy Wam na jednej z darmowych gier lub przedmiotów, warto się pospieszyć.

Zastanawiające jest jednak to, że Ubisoft tak niespodziewanie przedłużył swoją świąteczną promocję i udostępnił dodatkowy prezent-niespodziankę w postaci Anno 1701. Czy może mieć to związek z niezbyt przychylnym przyjęciem przez graczy nowych mikropłatności w grze Assassin’s Creed Valhalla?

Darmowych gier świąteczny czas

Warto pamiętać, że święta się jeszcze nie skończyły. Ba! W zasadzie to nawet się nie zaczęły. Przed nami wciąż wiele promocji do wytropienia w nadchodzących dniach. Warto pamiętać o codziennych wizytach w Epic Games Store oraz regularnym zaglądaniem na platformy takie jak Steam czy GOG, gdyż tam również regularnie pojawiają się nowe oferty świąteczne.

Podobne artykuły

Logo Xbox

Gry

Jak grać w chmurze dzięki Xbox Game Pass?

Czytaj więcej >
Monster Slayer

Gry

Premiera nowego Wiedźmina tuż za rogiem. Co wiemy o The Witcher: Monster Slayer?

Czytaj więcej >
Netflix

Gry

Netflix wchodzi w świat gamingu? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
Wildstar

Gry

Gry, które umarły. Pamiętacie te tytuły MMORPG?

Czytaj więcej >
Heroes of might and Magic 3

Gry

Nieśmiertelne gry. Nadal w nie gramy pomimo upływu lat

Czytaj więcej >
Deathloop

Gry

5 najciekawszych tytułów z tegorocznego State of Play. Premiery tuż za rogiem!

Czytaj więcej >